Modrič zanechal hořkou pachuť po vítězství Chorvatska nad Českem

Luka Modrič Přiznal, že mu poté zanechala „hořkou pachuť“. Chorvatsko se muselo spokojit s remízou 1:1 s Českem Ve svém druhém zápase na Euru 2020 – výsledek, který nechává jejich naděje na kvalifikaci v rovnováze.

dobré rozhodnutí

Byl vicemistrem Světového poháru 2018 Prohráli 1:0 s Anglií Ve svém prvním zápase ve skupině D se propadli Česká republika Stejný výsledek v poločase v pátek. útočník ve tvaru Patrik Chic Bodování bylo zahájeno s Kontroverzní trest po Diane Lovrenová Vypadá to, že ho omylem chytil loktem za nos, rozhodčí Carlos del Cerro Grande Po prozkoumání obrazovky na straně hřiště silně ukazuje na místo.

Ivan Perišič Kreslit S drsným motorem dvě minuty do druhého poločasu, ale Chorvatsko Postrádá kvalitu, aby evokovala vítěze v Hampden Parku. Perisic se stal prvním chorvatským hráčem, který skóroval na čtyřech velkých mezinárodních turnajích A možná bude muset v úterý v Glasgow znovu vytvořit něco speciálního, aby se vyhnul předčasnému odchodu.

Chorvatsko Konfrontace musí vyhrát Skotsko Ve svém posledním zápase ve skupině v Glasgow a Modrič Byl ponechán myslet na promarněnou příležitost. Kapitán řekl: „Po tomto zápase je hořká pachuť, protože jsme nevyhráli. Šli jsme do zápasu opravdu neorganizovaně, ale ve druhém poločase jsme vypadali lépe. Dali jsme ten gól a mohli jsme dát víc, ale bohužel jsme nevyhráli. Nyní musíme porazit Skotsko. abychom postoupili“.

Chorvatsko musí dokončit svou hru v Hampden Parku

Perisic Známý Chorvatsko Po tak nevýrazném začátku turnaje by měli zvýšit své standardy. Řekl: „Nehrajeme dobře, prostě ne. Nevím proč. Byl to špatný začátek, ten gól jsme dali později, ale proti Skotsku musíme ukázat víc.“

a Česká republika už může mít dost bodů na to, aby se kvalifikovala Před jejich posledním týmovým zápasem vs. Anglie straně té tváře Skotsko později v pátek ve Wembley.

READ  První obrazy v televizi od Thomase Winterberga s názvem „Families Like Us“