Německo porazilo Českou republiku 10:0 a postoupilo do semifinále olympijské kvalifikace žen FIH

Fleischutz vstřelil dva góly ze hry ve 22. a 44. minutě, zatímco Charlotte Stapenhorst (19. a 43.), Nike Lorenz (39.), Pauline Haynes (54.) a Celine Oroz (55.) daly ostatní góly vítěznému týmu.

V nevyrovnaném utkání Německo od začátku dominovalo, většina zápasů se totiž odehrávala uvnitř české poloviny hřiště.

Propast mezi oběma stranami byla evidentní, protože světová 5. Německo během zápasu projevovala agresivní úmysly. Český tým, který je na 25. místě, vypadal spokojeně sedět a bránit, což je trik, který nevypadal.

Němci byli po celé České republice, když na nulu soupeře dostali až 13 penalt.

Německá brankářka Natalie Kubalski stála celých 60 minut jen jako divák, když si česká útočná řada nedokázala vytvořit žádnou šanci.

Nesoulad byl výrazný, protože českým hráčům chyběly dovednosti potřebné k tomu, aby bývalého dvojnásobného mistra světa a zlatého olympijského medailistu z roku 2004 porazili.

Velká výhra znamená, že Německo povede skupinu A se sedmi body ze tří zápasů a rozdílem branek plus 13.

V takovém scénáři by se ve čtvrtečním semifinále střetli s druhým týmem ze skupiny B.

Ve druhém zápase ve skupině A se Japonsko utká s Chile s oběma týmy, aby si zajistilo postup do semifinále. PTISS CSSCDV

Tato zpráva je automaticky generována z PTI News Service. ThePrint nepřebírá žádnou odpovědnost za jeho obsah.

READ  Na juniorské mistrovství světa v Edmontonu jsou stále k dispozici tisíce vstupenek