Novinky USHL | Tým USA vítězí v penaltovém rozstřelu nad Čechy

Novinky USHL |  Tým USA vítězí v penaltovém rozstřelu nad Čechy

Obecné | 29. 12. 2023 13:52:48

Tým USA na Mistrovství světa juniorů IIHF 2024 | 29. prosince 2023

Tým USA 4, Česká republika 3, pokutové kopy | Kulečník
Výsledek je čtvercový

Göteborg, Švédsko —- Chtělo to gól v penaltovém rozstřelu Isaac Howard Za vítězství týmu USA 4:3 nad Čechy na pátečním mistrovství světa juniorů IIHF 2024 ve švédském Göteborgu.

Tým USA s 22 hráči, kteří hráli v USHL, se brzy ujal vedení 1:0, ale musel dvakrát bojovat, aby zápas dotáhl do prodloužení.

Isaac Howard (USA Hockey NTDP 2020-22) Tým USA dal 1:0, když skóroval v 1:12 úvodní třetiny, ale Jakub Stankel Skóroval v čase 15:40 a na konci prvních 20 minut hry byl stav nerozhodný 1:1.

Ve druhém poločase si oba týmy vyměnily branky Jakub Stancil A Robin Saboušek Natočeno pro Českou republiku a Will Smith (USA Hockey NTDP 2021-23) a Ryan Chesley (USA Hockey 2020-22) Odpověď týmu USA.

Bezbodová třetí třetina poslala zápas do prodloužení, což znamenalo první přesilovou hru na letošním turnaji.

Poté, co ani jeden tým nedokázal skórovat v prodloužení, následoval sedmikolový rozstřel.

Howard W Gaby Perrault (USA Hockey NTDP 2021-23) zranil tým USA, zatímcoJerry Kulic Jako jediný z českého týmu skóroval a vyhrál tým USA.

Michael Hrabal (Omaha 2022-23) Za český národní tým předvedl 30 zákroků.

Jacob Fowler (Youngstown 2021-23), který startoval podruhé za sebou, zastavil 20 ran, když tým USA zvýšil svůj turnajový rekord na 2-0-1-0.

Tým USA končí zápas v bazénu v neděli v 6:00 SEČ proti Slovensku.

Určitě se na to podívejte Stránka USA Hockey WJC Pro více informací.