Nový český útočník pomohl Cape Breton Eagles porazit Drummondville Voltigors

Drummondville, Q.; – Nejnovější posila Cape Breton Eagles vstřelila pozdní gól ve třetí půli, aby pomohla svému novému týmu dokončit sobotní vítězství nad Drummondville Voltguards.

Petr Rybsek, 18letý útočník České republiky, vstřelil svůj první gól v Quebec Hockey League a vyrovnal zápas, který Eagles vyhráli 5:4 v penaltovém rozstřelu před 500 diváky v Marcel Dion Center. Rebsek, který se připojil k Cape Breton během dlouhé zimní přestávky QMJHL, byl odsunut ze skóre ve svém prvním pátečním zápase, kdy Eagles prohráli 6:4 s Blainville-Broisbriand Armada.

K jejich pomoci přispěli Conor Shorthal, Matthew MacDonald a Nicholas Giroire, zatímco Evan Evan, Jeremy Langlois a Emile Hegarty-Open. Loic Joyt vedl majitele pozemku dvěma góly. Voltigeurs překonali Eagles 41:39, ale brankář Cape Breton Nicolas Roccia stál u sítě Eagles vysoko.

Eagles (8-21-3-2, 21 bodů) jsou uprostřed šestizápasového výletu do Quebecu. V neděli měli hrát proti Sherbrooke Phoenix. Cape Breton bude hrát také s Gatineauem, Rowenem Norandou a Val d’Or, než se vrátí k zápasu 25. února proti Charlottetown Islanders v Centre 200.