Odessa Karaticas získala 16 medailí na soutěžích v Polsku, České republice a Bulharsku

Sportovci Oděského regionálního svazu karate získali 16 medailí na mezinárodních závodech konaných v Polsku, České republice a Bulharsku.

Informovala o tom Dumskaja s odvoláním na regionální pobočku Národního olympijského výboru Ukrajiny.

V našem kapesním karate – pět zlatých, čtyři stříbrné a sedm bronzových vybojovalo na 17. ročníku International Harassuto Cup v ódě nejvíce medailí – deset (dvě zlaté, tři stříbrné a pět bronzových).

Atleti z hlavního města „Mauglí“ Alexander Kapmwali (pro juniory 55 kg), který obsadil také bronzovou medaili v soutěžích kadetů (do 52 kg), a Rinat Stavaraki (U14, -35 kg), který také získal stříbrnou medaili v kategorii U12 (do 30 kg (kg).

Oděsanům se také dařilo v Českém poháru, který se konal na předměstí Karlových Varů Chudov – získali pět medailí (2-2). Oba okinawští okinawští atleti – kata (12-13 let) a kumite (12-13 let, do 40 kg).

Kromě toho atletka SC „Legion“ Daria Ervachova, která se stala první v soutěžích mezi juniory bulharského mistrovství (Kumiti, +59 kg).

Připravil: Serge Daga

Vážení čtenáři, online verze se připojuje k iniciativě Front Pickup a začíná shánět finance na auto pro obránce Ukrajiny, které plánujeme vozit ze zahraničí. SUV Mitsubishi l200 už čeká na svolání. Máme pár dní. Pomozte našim vojákům získat správné vozidlo. Paypal [email protected] Ethereum: 0x8ecf8dB15ef228331b87620c25383707fC6f3f57

READ  Interní český ceremoniál vyhlašuje první jména pro závody na 60m a 800m | Zprávy