Pátí muži po prvním kole Pinecrest Invitational; Polan byl připoután k jediné kulce

Pátí muži po prvním kole Pinecrest Invitational;  Polan byl připoután k jediné kulce

Longview, Texas – Stoletý mužský golfový tým je po prvním kole turnaje Pinecrest Invitational Championships 2022, který v pondělí v Pinecrest Country Club pořádá University of LeTourneau, šestý.

Mladá stoletá Richard Pollan (Brno, Česká republika) má podíl na vedení dvouhry po jednom kole, když zahrála 2 pod par 70 na par 71, 6541 yardů PCC. Pánové v pondělí ve svém prvním počinu letos na jaře spustili 28 nad par 316.

Druhé kolo bylo přerušeno v 19 hodin, protože do oblasti vstoupilo nepříznivé počasí. Začátek hry je naplánován na úterý v 8:00, poté je naplánováno pokračování finálového kola pro muže i ženy v 9:30.

Připojte se k Centenary hostiteli YellowJackets a 13 dalším školám – East Texas Baptist University, Hendrix College, Shriner University, Tyler Junior College, Jacksonville College, Murray State, University of Houston-Victoria, Central College, Dallas Christian College, Concordia University a The University of Mary Hardin Baylor, Louisiana Christian University a McMurray University.

Schreiner je po jednom kole vedoucím týmu poté, co odpaloval Mountaineers 5 nad par 293. Concordia se umístila na druhém místě se skóre 13 nad 301, na třetím Central College (+15 – 303) a na čtvrtém místě se umístil East Texas Baptist s v průměru přes 20. 308. Tým LeTourneau „A“ je pátý s 26 nad par 314 a tým „B“ je sedmý s 41 nad par 329.

Dvojice týmových kolegů z Concordie, Ben Constancio a Christopher Reitmeyer, se spojila s Pollanem o vedení ve dvouhře. Reitmeyer hraje jako jednotlivec.

Drew Bennett (Bossier City, LA), sté výročí druhého ročníku, v pondělí zastřelil 6 přes 71 a remizoval na 12.ySenior Harrison John (Lafayette, LA) omezen na 39 lety Po střelbě za 13 nebo více než 84 let. Dean Ricky Blair (Bossier City, LA) je hned za ním v děleném skóre 42 po střelbě za 14 nad 85 let. Prvnímu ročníku Tyleru Jonesovi (Stonewall, La.) je 46 lety Poté, co zahrál 92, mladý Devan Martin (Watson, LA) zahrál 98 a je na 48y místo. Muži pracují poprvé od 10. registraceyZískal první místo na University of Dallas Crusader Invitational na golfovém hřišti WinStar v Thackerville v Oklahomě. V říjnu se Bennett dostal na první místo mezi muži, když vyrovnal 35y místo.

READ  Pálkařský veterán, hvězdný teenager nadhazovač, Austrálie vyhrála svou druhou zlatou medaili na mistrovství světa v softballu

Centenary skončili v minulé sezóně na Pinecrest Invitational pátí, když Pollan zdůraznil šampionát, když se po posledním kole dělil o vedení dvouhry a poté prohrál s Maxem Schliesingem z Houstonu Victoria v pětijamkovém play off o titul ve dvouhře. Pollan nyní skončil celkově 20. v sedmi z posledních osmi šampionátů.

Kluci budou další 21. až 22. března, protože pořádají každoroční Hal Sutton Invitational v Stonebridge Golf Club v Bossier City.