Real Madrid překvapil Elcoyana Copa del Rey – European Tour | fotbalové novinky

Real Madrid utrpěl šokovou porážku 2: 1 týmem třetí divize Alcoyanem, který byl ve středu večer vyřazen z Copa del Rey po prodloužení.

Edir Militao zamířil křížem od svého brazilského krajana Marcela, aby dal Realu náskok na konci prvního poločasu, ale náhradník Jose Solbes z Alquiana se vyrovnal vlastníkům země 10 minut před koncem zápasu a donutil Real do prodloužení.

Alcoyano ve 110. minutě klesl na deset mužů, když Ramon Lopez dostal druhou žlutou kartu za faul na Casemira, ale o pět minut později našel nečekaného vítěze, když záložník Juanan centroval zblízka.

Zidane minulý týden provedl devět změn v týmu, který prohrál 2: 1 v rukou Athletic Bilbao v semifinále španělského Superpoháru, ale přesto dokázal udělat 11 silných startů s pěti vítězi Ligy mistrů.

obrázek:
Alcoyano oslavoval celek poté, co se v prodloužení ujal vedení proti Realu Madrid

To byl jediný šok v noci Skutečná komunita Vítězství 2: 0 v Córdobě si vyžádalo první vítězství v roce 2021 a postup.

Bundesliga: Bayern není přesvědčen o vítězství

Robert Lewandowski si udržel působivou úroveň skóre tím, že v 16 zápasech vstřelil svůj 22. gól v Bundeslize
obrázek:
Robert Lewandowski si udržel působivou bodovací úroveň, když v 16 zápasech vstřelil 22. gól v Bundeslize

Bayern Mnichov Po nepřesvědčivém úspěchu 1: 0 zůstávají v horní části Bundesligy čtyři body Augsburg.

Robert Lewandowski, nejlepší střelec divize, vstřelil svůj 22. gól v lize přeměnou pokutového kopu ve 13. minutě.

Domácí promarnili jedinečnou příležitost zachytit bod, když 14 minut před koncem neproměnil penaltu Alfred Finnbogason.

RB Leipzig postoupil na druhé místo poté, co švédský reprezentant Emil Forsberg zajistil vítězství 1-0 nad Union Berlin.

Na druhém konci stupnice Schalke Zůstal na samém dně poté, co připustil vítězný gól v čase zastavení při ztrátě 2-1 na bojující spoluhráče. Kolín nad Rýnem.

READ  Swiatek porazil Muchovou a znovu vyhrál French Open

Matthew Hoppe zrušil úvodní gól Rafaela Cechuse, aby vyrovnal hostitele, ale Jan Thilman skóroval po smrti, aby utěsnil porážku.

Kolín nad Rýnem však zůstal v sestupové zóně po Fabianovi Klossovi, s vlastním gólem Marka Olivera Kempfa a Rizza Duana, který Arménii Bielefeldě drtivě zvítězil nad Stuttgartem 3: 0.

V dalším středečním zápase zajistil ve druhé polovině gól Kevin Schlotterbeek Eintracht Frankfurt Natažené 2-2 palce Freiburg. Roland Sly a Niels Petersen otočili zápas ve prospěch hostitelů po úvodním úvodním zápase Amina Younesa.

La Liga: Pozdní penaltový rozstřel zbytečně stál Villarreal

Ve Španělsku, Villarreal Zmeškal šanci jít na třetí místo v La Lize poté, co Paco Alcacer minul nerozhodný penaltový kop při remíze 2: 2. Granada.

Alcacer selhal z 12 yardů, poté, co byl vyloučen Jan Etiki, čímž zabránil hostitelům v pohybu nad jeho bývalým klubem Barcelona.

Útočník veteránů Roberto Soldado a Kennedy, který byl zapůjčen Chelsea, dal Granadě bod, když vstřelil obě strany branky Robina Peny a penaltu Mario Gomez.

Dvojník Sergia Canalese zrušil cíl Santi Miny dát jí Real Betis Skončilo to úspěchem 2-1 Celtic Figo, Zatímco Huesca Zůstal na jeho ocasu po gólu druhé poloviny Mauro Arambari je odsoudil za porážku 1-0 v Getafe.

Ligue 1: Přibližte se k Marseille

Simon Panza vyhrál druhou polovinu posunutím objektivu na sedmé místo
obrázek:
Vítěz Simon Banza ve druhé polovině posunul Lens na sedmé místo

ve Francii, objektiv Pohyboval jsem se uvnitř šesté pozice Marseille S laskavým svolením cíle Simona Banzy v druhé polovině zajistit vítězství 1: 0 ve Velodrome.

Ronaldo se stal nejlepším střelcem všech dob

Cristiano Ronaldo se stal nejlepším střelcem v historii fotbalu Juventus Za slávu italského Superpoháru proti Neapol.

Portugalský reprezentant Ronaldo vstřelil v 64. minutě 760. gól v nádherné kariéře, aby pomohl Juventusu, šampiónu italské Serie A, k zisku titulu 2: 0.

Cristiano Ronaldo dal Juventusu gól v devátém italském Superpoháru a vytvořil tak rekord tím, že ve středu porazil Neapol 2: 0.
obrázek:

35letý bývalý útočník Manchesteru United a Realu Madrid se ujal vedení před českým hráčem Josefem Pekanem, který mezi lety 1931 a 1955 oficiálně nastřílel 759 gólů.

READ  Výměnná studentka Julie Nikolna změnila hru a zvedla dívčí basketbal na Holtville High

Lorenzo Insigne měl příležitost zkazit rozhodující okamžik pro Ronalda, ale v 80. minutě minul pokutový kop, než v nadstaveném čase spečatil vítězství strany Andrea Pirlo Alvaro Morata.

Jinde v Itálii se umístila na šestém místě Atalanta Remíza 1: 1 v sérii A uložena Udinese Poté, co kolumbijský útočník Luis Morell zrušil úvodní gól v první minutě bývalým záložníkem Watfordu Roberto Pereirou.