Ricardo Pepe znovu skóroval při výhře USMNT nad El Salvadorem a vyhrál set

Confederation of Nations vstřelil další gól od Ricarda Pepeho, aby v pondělí zpečetil vítězství 1:0 nad Salvadorem v Orlandu a vyhrál skupinu D CONCACAF Nations League, čímž si zajistil místo v letošním letním finále.

[ MORE: USMNT player ratings vs Grenada | Recap/highlights ]

Mexiko a USMNT jsou prvními dvěma týmy (ze čtyř), které postoupily do Final Round, přičemž Panama a Kanada jsou aktuálně na prvním místě, aby skončily na čele své skupiny, když v úterý dohrají hru.

Byl to frustrující pomalý začátek ze strany USMNT v pondělí, protože El Salvador odmítl nechat Ameriku odpočívat nebo hrát svou hru. Dlouhé míče přes horní část obrany USMNT vytvořily na začátku několik napjatých momentů, ale tým dočasného trenéra Anthonyho Hudsona vypadal po poločase úplně jinak.

První opravdová příležitost ke skórování USMNT přišla ve 46. minutě, kdy si Gio Reina střihl z levého křídla, protlačil se přes dva obránce a vypálil nízkou a silnou střelu k bližší tyči. Míč narazil na přední tyč a odražený míč se vrátil do hry, těsně mimo dosah Alejandra Zendegase těsně nad šestnáctkou.

[ MORE: Folarin Balogun to USMNT? “It’s something that will come to me” ]

Zendejas byl blízko k otevření skóre už po dvou minutách, odvážně – ale nutně – přeloboval míč přes Maria Gonzaleze, jen aby ho stáhl mimo vzdálenou tyč.

Yanks pokračovali v tlaku i v průběhu druhého poločasu a odměny se nakonec dočkali v 62. minutě. Minutu poté, co Pepi vstoupil do hry, našel Weston McKinney 20letého útočníka nebezpečně běžícího za obranou El Salvadoru. ale Gonzalez to viděl také brzy a vyšel, aby zavřel rohy, zatímco Pepe s ním soupeřil. dělo. Pepe šel pro sladký čip na brankáře, aby podpořil dva góly, které vstřelil v pátek proti Grenadě.

READ  Obhájce titulu USA se střetne se Slovenskem při zahájení juniorského mistrovství světa | Sportovní

Jak sledovat živý přenos zápasu USMNT vs El Salvador, odkaz na vysílání a čas začátku

Začínající: 19:30 ET
stadiónExploria Stadium – Orlando, Florida
Anglická televize: TNT
TV/vysílání ve španělštině: Universo /páv

[ LIVE: CONCACAF Nations League scores – USMNT vs El Salvador ]

Jednotka USMNT

Brankáři (3): Ethan Horvath (Luton Town), Zack Stephen (Middlesbrough), Matt Turner (Arsenal)

Obránci (8): Sergino Dest (AC Milán), Mark McKenzie (Genk), Tim Reim (Fulham), Brian Reynolds (Westerlo), Anthony Robinson (Fulham), Miles Robinson (Atlanta United), Joe Scully (Borussia Mönchengladbach), Austin Trosti (Birmingham City ))

Střední (7): Brendan Aronson (Leeds United), Johnny Cardoso (Internationale), Luca de la Torre (Celta Vigo), Weston McKinney (Leeds United), Younes Musa (Valencie), Alan Sonora (Juarez), Djorje Mihajlovic (Alkmaar)

Útočníci (6): Taylor Booth (Utrecht), Daryl Dyche (West Bromwich Albion), Ricardo Pepe (Groningen), Christian Pulisic (Chelsea), Geo Reina (Borussia Dortmund), Alejandro Zendegas (Club America)