Rozpis kvalifikací UEFA Euro 2024: Výsledky kvalifikací UEFA Euro, pořadí

Rozpis kvalifikací UEFA Euro 2024: Výsledky kvalifikací UEFA Euro, pořadí

Kvalifikace UEFA Euro 2024 je tady a vy jste na správném místě ohledně skupin, zápasů a výsledků.

Itálie porazila Anglii v penaltovém rozstřelu a vyhrála Euro 2020 a uchází se o to, aby se stala jejich prvním opakovaným vítězem od Španělska v letech 2008 a 2012.

[ MORE: Breaking down Premier League title race ]

Anglie stále usiluje o své první mistrovství Evropy a bude upřednostňována pro odchod ze skupiny C se zmíněnou Itálií plus Ukrajinou, Severní Makedonií a Maltou.

Nizozemsko a Francie jsou také ve žhavé skupině, která zahrnuje Irskou republiku a bývalé šampiony Řecko a také Gibraltar.

Řada zemí si díky výkonu v Lize národů UEFA zajistila o nic horší postup do play-off: Holandsko, Řecko, Itálie, Španělsko, Skotsko, Gruzie, Chorvatsko, Turecko, Srbsko a Kazachstán.



Rozpis kvalifikací na EURO 2024

čtvrtek 23. března

Kazachstán – Slovinsko – 11:00 ET
Slovensko – Lucembursko – 15:45 ET
Itálie vs. Anglie – 15:45 ET
Dánsko vs. Finsko – 15:45 ET
Portugalsko – Lichtenštejnsko – 15:45 ET
San Marino vs. Severní Irsko – 15:45 ET
Makedonie – Malta – 15:45 ET
Bosna a Hercegovina – Island – 15:45 ET

Pátek 24. března

Bulharsko vs. Černá Hora – 13:00 EST
Gibraltar vs. Řecko – 15:45 ET
Moldavsko – Faerské ostrovy – 15:45 ET
Srbsko – Litva – 15:45 ET
Rakousko – Ázerbájdžán – 15:45 ET
Švédsko vs. Belgie – 15:45 ET
Česká republika vs. Polsko – 15:45 ET
Francie – Nizozemsko – 15:45 ET

Sobota 25. března

Skotsko vs Kypr – 10:00 ET
Izrael vs. Kosovo – 13:00 ET
Arménie vs. Turecko – 13:00 ET
Bělorusko vs. Švýcarsko – 13:00 ET
Španělsko a Norsko – 15:45 ET
Chorvatsko vs. Wales – 15:45 ET
Andorra vs. Rumunsko – 15:45 ET

READ  Ryan Reynolds a Rob McElhenny sní o připojení k Wrexhamu v Premier League | fotbalové zprávy

neděle 26. března

Kazachstán – Dánsko – 9:00 ET
Anglie vs. Ukrajina – poledne ET
Lichtenštejnsko – Island – č. ET
Slovinsko – San Marino – č. ET
Slovensko vs. Bosna a Hercegovina – 14:45 ET
Severní Irsko vs. Finsko – 14:45 ET
Lucembursko vs. Portugalsko – 14:45 ET
Malta vs. Itálie – 14:45 ET

Pondělí 27. března

Černá Hora vs. Srbsko – 14:45 ET
Holandsko vs. Gibraltar – 14:45 ET
Polsko vs. Albánie – 14:45 ET
Rakousko – Estonsko – 14:45 ET
Švédsko – Ázerbájdžán – 14:45 ET
Moldavsko vs. Česká republika – 14:45 ET
Maďarsko vs. Bulharsko – 14:45 ET
Irská republika vs. Francie – 14:45 ET

úterý 28. března

Gruzie vs. Norsko – poledne ET
Wales vs. Lotyšsko – 14:45 ET
Rumunsko vs. Bělorusko – 14:45 ET
Švýcarsko vs. Izrael – 14:45 ET
Kosovo vs Andorra – 14:45 ET
Turecko vs. Chorvatsko – 14:45 ET
Skotsko vs. Španělsko – 14:45 ET


Kvalifikační pořadí Evropského poháru národů 2024

Skupina A

Španělsko
Skotsko
Norsko
Gruzie
Kypr

Skupina B

Holandsko
Francie
Irská republika
Řecko
hora Tarek

Skupina C

Itálie
Anglie
Ukrajina
Severní Makedonie
Malta

skupina d

Chorvatsko
Wells
Arménie
krocan
Lotyšsko

Skupina E

Polsko
Česká republika
Albánie
Faerské ostrovy
Moldavsko

Skupina F

Belgie
Rakousko
Švédsko
Ázerbajdžán
Estonsko

Skupina G

Maďarsko
Srbsko
černou horu
Bulharsko
Litva

skupina h

Dánsko
Finsko
Slovinsko
Kazachstán
Severní Irsko
San Marino

První skupina

Švýcarsko
Izrael
Rumunsko
Kosovo
Bělorusko
Andorra

J skupina

Portugalsko
Bosna a Hercegovina
Island
Lucembursko
Slovensko
Lichtenštejnsko

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *