Rumunský kickboxer Václav Sivák z České republiky opět vítězí a je již podruhé držitelem titulu WAKO Pro International

Cenný mezinárodní pás získal včera večer v českém Liberci romský hráč Václav Sivák jako mistr světa turnaje. Světová asociace kickboxerských organizací (WAKO) Pro 65kg a do kategorie zápas. Získal více bodů než jeho soupeř Fouad Jabbari.

Zápas byl jednou z nejsledovanějších soutěží večera party bojových umění s názvem „Night of Warriors 4Sivák závodil poprvé od dubna, když se zotavoval z drásajícího zranění ruky.

„Děkuji vám všem, jsem moc rád, že jste všichni přišli. Takových příležitostí soutěžit v České republice moc nebude,“ řekl kickboxer hned po vítězství v zápase a poděkoval Night of Warriors za jeho pořádání. Soutěžte i v těchto těžkých časech Počet úmrtí na COVID-19 přibývá.

„Plánujeme soutěžit v zahraničí,“ řekl o svých budoucích plánech. Sivák ovládl všech pět kol a ve svých 22 letech už podruhé drží titul mistra světa WAKO Pro.

Video

Sivák naposledy vstoupil do ringu v dubnu, kdy byl prestižním Asiatem ONE Uskutečnila své první historické turné v České republice. Rumunská bojovnice Marianne porazila Floriana Soara vyřazením v prvním kole.

V roce 2019, ve svých dvaceti letech, se Sivak stal mistrem světa WAKO. Na konci roku 2020 se stal také národním mistrem České republiky v klasickém boxu.

READ  České komfortní jídlo St. Louis Kolac má všechny ty správné věci | Recenze restaurace | St. Louis | Zprávy a události Saint Louis