Rumunský Kickboxer z České republiky porazí svého soupeře po 90 sekundách

Václav Sivák poté, co 24. dubna 2021 vyhrál zápas v rámci mistrovství ONE v Praze. (Foto: YouTube.com)

V sobotu 24. dubna sponzoroval vůbec první historický turnaj prestižní asijská organizace JEDEN šampionát„Druhá nejslavnější organizace bojových umění na světě se konala v hotelu International v Praze a vyvrcholením akce s názvem„ Night of Warriors: Road to ONE “byla soutěž mezi Václavem Sivákem z České republiky a Marian Florian Soar z Rumunska. Sivák vyřadil Soare v prvním kole, což znamená, že je neporažený mezi profesionály v tomto sportu.

Sivák uklidnil svého soupeře velkou energií a po 90 sekundách tvrdých úderů a kopů byl Soare na koberci. Podle zpráv v médiích 21letý romský člen z České republiky neplánoval předčasné ukončení duelu.

Sivak řekl novinářům hned poté: „Nikdy moc neplánuji. Vždy vím, kdy začíná zápas. Nedokázal jsem ani říct, jestli mám v pořádku koleno nebo ne. Toto vítězství je pro mého dědečka a dnes má narozeniny . “ Vyhrávat zápas, který se konal podle pravidel K-1.

V roce 2019 se Sivák stal mistrem světa v Světová asociace organizací kickboxu Ve věku 20 let a stále na prvním místě na světě v amatérském kickboxu. Na konci roku 2020 se také stal českým národním šampionem v klasickém boxu.