Sarah Sorribes Tormo vyhrává v Palermu tři sety

Kredit: Jayne Kamin-Oncea-USA TODAY Sports

Španělská čtvrtá nasazená Sarah Sorribes Tormo prohrála první set, než v pondělí v prvním kole Palermo Women’s Open v Itálii porazila Rumunku Annu Bogdanovou 2:6, 6:4, 6:2.

Sorribes Tormo proměnil pět ze svých devíti brejkbolů a vyhrál zápas, který trval tři hodiny a 19 minut, přestože nenaservíroval ani jedno podání.

Nasazená Číňanka č. 3 Shuai Zhang musela vynaložit určité úsilí, aby svůj zápas v prvním kole vyhrála, když porazila Španělku Rebeccu Masarovou 7:6 (3), 7:6 (7). Šestá nasazená Rumunka Irina Camelia Peugeot potřebovala tři sety, aby porazila Španělku Marinu Bassols Riberaovou 6:3, 4:6, 6:3.

V pondělí zvítězily také Italka Yasmine Paolini a Francouzky Liulia Gangin a Ocean Dudin.

Hamburk European Open

Ruská šestá nasazená Anastasia Potapovová porazila v prvním kole v Německu svou krajanku Varvaru Grachevovou 7:5, 6:3.

Třetí nasazená Češka Barbora Krejková, čtvrtá Aleksandra Sasnovic z Běloruska a osmá Andrea Petkovicová z Německa měly snazší časy, když vyhrály svůj první zápas v řadě.

Japonec Misaki Doi porazil svou ruskou soupeřku Oksanu Selechmetevovou a vyhrál 7:6 (10), 6:0. Polka Magdalena Fritsch postoupila, když Ruska Anna Kalinskaya odstoupila po prohře v prvním setu 6-1.

Mezi další dvě vítězky patřily Alexandra Cadanto-Agnatic z Rumunska, Rebecca Peterson ze Švédska a Maria Karl z Argentiny.

-Med Level Media

READ  Sportovní komplex para-lukostřelců SMVD získal tři zlaté, jedno stříbro a jeden bronz na mistrovství světa v para lukostřelbě České republiky