Souček hvězdy s asistencí v České republice vítězí

Souček hvězduje asistencí

Záložník West Ham United Tomáš Souček ukázal své umění na mezinárodní scéně vynikajícím výkonem za národní tým České republiky. V přátelském utkání s Norskem hrál Souček klíčovou roli, když asistencí pomohl svému týmu k vítězství 2:1.

Poté, co český tým zaostal za brzkým gólem Oscara Popea z Manchesteru City, rychle odpověděl. Souček vyrazil do rychlého protiútoku a poslal přesný centr, srovnal skóre David Zema.

Souček hvězdy s asistencí v České republice vítězství

Jak zápas postupoval, český tým nabíral na síle a nakonec si zajistil vítězství úžasným přímým kopem Antonína Baráka v posledních minutách zápasu.

Souček ukazoval svůj talent po celý zápas, odehrál celých 90 minut a za národní tým nastoupil už po 67. utkání. Výhra posílí sebevědomí České republiky v její přípravě na příští evropský šampionát.

Příští přátelské utkání proti Arménii je na programu v úterý v Praze a Souček se svými spoluhráči se bude snažit přenést vítězný impuls dál.

Forma záložníků se ve West Hamu v poslední době hodně zlepšila, i když bude muset hrát po boku nového středopolaře s Edsonem Alvarezem, který kvůli suspendaci vynechá tři zápasy.

Mezitím kolega z West Hamu Vladimir Coufal nebyl zařazen do sestavy pro zápas Norska. Vzhledem k jeho nedávným působivým výkonům za Hammers a nabitému programu zápasů v dubnu by mu však jeho absence mohla zajistit zasloužený odpočinek, což potěší manažera Davida Moyese.