Southampton bojuje o vítězství 3: 2 nad Burnley – světovým sportem

Southampton v neděli porazil dva góly, aby v Premier League porazil Burnley 3: 2 a zvýšil své pohodlí nad zónou sestupu pouhým druhým vítězstvím ve 13 ligových zápasech.

Burnley se ujal vedení ve 12. minutě pokutovým kopem Chrisa Wooda poté, co video asistent rozhodčího všiml, že Kyle Walker Peters upustil Erica Petersa.

Clarets poté zdvojnásobil svůj náskok vynikající střelou českého útočníka Mattiho Vedru poté, co Wood zasáhl dlouhou hlavičku Ben Mai dopředu.

Ale Saints jsou zpět ve hře s dobrým úsilím Stuarta Armstronga, skotského záložníka, který jel domů po chytrém kliknutí od Dannyho Ingse.

Poté bývalý útočník Burnley vyrovnal a dokončil zápas skvělým gólem ve dvouhře, porazil mě, obešel sklouzávajícího Jamese Tarkovského a proklouzl míč nohama Nicka Boba.

Burnley se v 11. minutě snažil vzpamatovat z blednoucího vedení a domácí se zdají nevyhnutelní poté, co James Ward Prause zasáhl míč do spodní části břevna a brankář Burnley Nick Pope jí poslal protiútok. Armstrongův motor.

Vítěz přišel v 66. minutě, když papež zachránil Ingsovu kampaň, ale Theo Walcott se chopil uvolněného míče a přesunul se na zadní tyč Nathana Redmonda, který zasáhl síť.

Fraser Forester v závěrečných fázích dvakrát popřel brankáře Southamptonu od Wooda – a udělal dobře, když mu pomohl zakřivenou střelou a poté hlavičkou zblízka.

Burnley měl pocit, že měl dostat trest v posledním incidentu, kde bylo Woodovo tričko staženo, ale Southampton stál za body a měl skončit čtvrtý, když ho střídal Che Adams těsně před Bobem, aby ho porazil, ale dlouhý výstřel.

Southampton se vyšplhal na 13. místo s 36 body, deset bodů za 18. umístěným Fulhamem. Burnley má 33 bodů na patnáctém místě.

„Byl to pro nás těžký začátek a soupeř je obvykle zbytečný, kdybych přistál dvakrát,“ řekl Ralph Hasenhuettl, vedoucí týmu „Vůně“.

READ  Česká republika vs. Švédsko Předpověď zápasu, kurzy a tipy na sázení │ 5. května 2022

„Rozhodování v poslední třetině bylo fantastické. Mohli jsme dát pět nebo šest branek nebo více proti týmu, který vám obvykle nedává mnoho šancí,“ dodal.

Obránce Burnley Tarkovského kritizoval úroveň zaměření svého týmu.

„Je to velmi odlišné od toho. Dali jsme gól vpřed a vítězství nebo alespoň remíza je jedno z nejlepších v lize, takže je to vedení 2: 0, buďte velmi pohodlní, bylo to opravdu ochabnutí mé mysli od všech,“ řekl.

(Další sportovní zprávy a novinky najdete na Ahram Online Sports na Twitteru na AO_Sports A na Facebooku na Al-Ahram Online Sporty.)