Sparta Praha v Rangers připaluje jeho trenérovi noční můru, přiznává, že „drtivá“ porážka je nejhorší v jeho kariéře

Soupeř Rangers z Evropské ligy Sparta Praha se na rozhodující zápas na hřišti Ibroxu po vysoké domácí prohře nepřipravil dobře.

Tým Pavla Vrby je jedním ze čtyř silných mužů v boji o svůj první titul v La Lize v České republice, ale jejich naděje byly poraženy porážkou 4:0 se Slovenskem.

Česká reprezentace odjíždí ve čtvrtek do Glasgow, aby se v předposledním zápase skupiny A střetla s Rangers.

Výhra by téměř s jistotou posunula Spartu do osmifinále Evropské ligy, oba týmy by získaly čtyři body.

Rangers ale dříve ve skupině prohráli v Česku 1:0, což znamená, že Sparta Praha bude mít výhodu, že se utká s další výhrou.

Získejte nejnovější zprávy Rangers zasílané každý den přímo do vaší schránky, když se přihlásíte k odběru našeho newsletteru.

Poskytujeme veškeré informace o vašem oblíbeném klubu ve formě článků, videí a podcasty.

Náš newsletter bude docházet denně ve 12 hodin a poskytne vám souhrnný přehled nejlepších zpráv, které jsme za posledních 24 hodin zaznamenali.

Pro registraci jednoduše zadejte svou e-mailovou adresu do odkazu zde.

A pokud jste to ještě neudělali, určitě se zapojte do konverzace na našem webu Skupina Rangers na facebooku A Sportovní deník na Instagramu.

Přípravy nedopadly dobře. Po 16 minutách poslal Slovako do vedení Jan Kalapeska a do přestávky to bylo 2:0, když se trefil Václav Jureka.

Góly Daniela Holzera a Regina Cecilie ukončily pro Spartu mizerný den, když ji umístily na čtvrté místo, pět bodů za vedoucí Slavií Praha.

Vrba přiznal, že skóre bylo jedno z nejnižších v jeho manažerské kariéře.

Českému tisku po zápase řekl: „Když jsem začínal v Bance, ve Slavii jsme prohrávali víc. Ale když to dáte do kontextu našich ambicí, je to asi nejpůsobivější. Pro mě osobně určitě.“

READ  Americký tým propadá "těžce" v semifinále mistrovství světa v hokeji proti České republice

Přípravy Rangers by pravděpodobně mohly být ještě horší po porážce 3:1 s Hibbsem v semifinále Super Sports Cup.

Nový trenér Giovanni van Bronckhorst bude ve čtvrtek poprvé trénovat Ibroxe.