Sport v televizi: Sobota 19. srpna 2023

Sport v televizi: Sobota 19. srpna 2023

Sobota 19. srpna
(všechny časy na východ)
Plán se může změnit a/nebo výpadky proudu

Australan vládne fotbalu

5 hodin ráno

FS2 – AFL: Geelong v St Kilda

23:00

FS2 – AFL: Západní pobřeží na západě

2:30 (neděle)

FS2 – AFL: Port Adelaide ve Fremantle

Závody aut

12:30

USA – série NASCAR Cup: Trénink a kvalifikace, Watkins Glen International, Watkins Glen, New York

15:30

USA – NASCAR Xfinity Series: The Shriners Children’s 200, Watkins Glen International, Watkins Glen, NY

BIG3 BASKETBAL

1 m

CBS – Playoffs: Three Against Enemies a Three Against Ghost Ballers, Semifinále, Washington

CFL fotbal

7 hodin večer

CBSSN – Montreal v Ottawě

FIBA basketbal (muži)

12 hodin

FOX – Výstava: Německo v. Řecko, Abu Dhabi, SAE

rybolov

8 hodin ráno

FS1 – Bassmaster Elite Series: 2023 Dakota Lithium Bassmaster Elite u jezera Champlain, Plattsburgh, NY

golf

8:30

GOLF TOUR – DP World / LPGA: The ISPS Handa World Invitational, 3. kolo, Galgorm Castle Golf Club / Castlerock Golf Club, Antrim, Severní Irsko

1 m

GOLF – PGA TOUR: BMW Championship, 3. kolo, North Olympia Fields, Olympia Fields, Illinois.

15:00

CBS – PGA Tour: BMW Championship, 3. kolo, North Olympia Fields, Olympia Fields, Illinois.

Golf – USGA Amatérští muži: Semifinále, Cherry Hills Country Club, Cherry Hills Village, Colo.

4 m

GOLF – Šampioni PGA Tour: The Shaw Charity Classic, druhé kolo, Canyon Meadows Golf and Country Club, Calgary, Alberta

NBC – USA Amatérští muži: Semifinále, Cherry Hills Country Club, Cherry Hills Village, Colo.

6:00 (neděle)

GOLF TOUR – DP World / LPGA: The ISPS Handa World Invitational, Final Round, Galgorm Castle Golf Club / Castlerock Golf Club, Antrim, Severní Irsko

READ  Novak Djokovič vyhrál Dubaj 2022

Koňské dostihy

1 m

FS2 – Saratoga Live: Alabama Stakes Day, Saratoga Springs, NY

15:00

Fox – Saratoga Live: Alabama Stakes, Saratoga Springs, NY

6 m

FS2 – Saratoga Live: Alabama Stakes Day, Saratoga Springs, NY

MALÁ LIGA BASEBALL

12 hodin

ESPN – Little League World Series: Bayamo (Kuba) vs. Sydney (Austrálie), International Bracket – Elimination Game, Williamsport, PA.

2 m

ESPN – Světová série Little League: Média (Pa.) vs. šedá (Maine)US Arch – Elimination Game, Williamsport, Pennsylvania.

4 m

ESPN – Little League World Series: Brno (Česká republika) vs. Reggina (Saskatchewan), International Bracket – Elimination Game, Williamsport, PA.

6 m

ESPN – Světová série Little League: Henderson (Nevada) vs. New Albany (Ohio), US Bracket – eliminační hra, Williamsport, Pennsylvania.

kombinovaná bojová umění

8 m

ESPN – UFC 292 Prelims: Undercard Bouts, Boston

baseball MLB

1 m

FS1, NESN – Boston v New York Yankees

4 m

FS1 – Milwaukee TX

7 hodin večer

MLBN – regionální pokrytí: New York Mets v St. Louis nebo Seattle v Houstonu

23:00

MLBN – Regionální pokrytí: Tampa Bay v Los Angeles Angels nebo Baltimore v Oaklandu (Join the Progress)

fotbal NFL

1 m

NFLN – Předsezónní: Jacksonville v Detroitu

4 m

NFLN – Předsezónní: Miami v Houstonu

7 hodin večer

NFLN – Předsezóna: Chicago v Indianapolis

8 m

WMTW (kapitola 8) – Předsezónní: Nová Anglie v Green Bay

10 večer

NFLN – Předsezónní: Dallas v Seattlu

fotbal (muži)

7:25

CBSSN – Skotský ligový pohár: Greenock Morton v Rangers, druhé kolo

10 hodin ráno

USA – Anglická Premier League: Bournemouth v Liverpoolu

12 hodin

ABC – Bundesliga: Kolín nad Rýnem a Borussia Dortmund

12:30

CBSSN – Serie A: Neapol ve Frosinone

NBC – Premier League: Manchester United v Tottenham Hotspur

14:45

READ  Kolik hodin je dnes večer Brave CF 64? Čas zahájení, informace živého přenosu Tae Kyun Kim vs Roman Bogatov

CBSSN – Serie A: Monza v Interu Milán

19:30

ESPN2 – USL Championship: Las Vegas FC v Detroit City FC

21:30

ESPN2 – USL Championship: New Mexico United v San Diegu

fotbal (ženy)

4 ráno

FOX – Mistrovství světa ve fotbale: Švédsko proti Austrálii, zápas o třetí místo, Brisbane, Austrálie

6:00 (neděle)

FOX – Mistrovství světa ve fotbale: Španělsko vs Anglie, finále, Sydney

měkký míč

12 hodin

ESPN2 – Athletes Unlimited: Team Davidson vs. Team Nichols, Rosemont, Illinois.

14:30

ESPN2 – Athletes Unlimited: Team Urtez vs. Tým Alexander, Rosemont, Ill.

Tenis

11:00

TENIS – Semifinále Cincinnati-ATP/WTA

6 m

Tenis – Cincinnati semifinále – ATP/WTA muži, finále ženské čtyřhry

Sledovat a skenovat

4:30

CNBC – Mistrovství světa: 1. den, Budapešť, Maďarsko

5 hodin ráno

CNBC – Mistrovství světa: 1. den, Budapešť, Maďarsko

6 hodin ráno

CNBC – Mistrovství světa: 1. den, Budapešť, Maďarsko

1 m

CNBC – Mistrovství světa: 1. den, Budapešť, Maďarsko

14:30

NBC – Světová série: Den 1, Budapešť, Maďarsko

3:30 (neděle)

CNBC – Mistrovství světa: 2. den, Budapešť, Maďarsko

5:00 (neděle)

CNBC – Mistrovství světa: 2. den, Budapešť, Maďarsko

6:00 (neděle)

CNBC – Mistrovství světa: 2. den, Budapešť, Maďarsko

WNBA BASKETBAL

15:00

ABC – Los Angeles v Las Vegas


Pro resetování hesla použijte níže uvedený formulář. Když odešlete e-mail vašeho účtu, zašleme vám e-mail s kódem pro resetování.

např

Yoshida, Bello pomohli nešťastným Red Sox Yankees k jejich šesté prohře v řadě


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *