Sport v televizi: sobota 29. května 2021

Sobota 29. května
(Všechny časy na východ)
Časový plán se může změnit a / nebo výpadky proudu

Australský fotbal
5:30
FS2 – AFL: Essendon na západním pobřeží
12:00 (neděle)
FS2 – AFL: Adelaide v Richmondu
3:00 (neděle)
FS1 – AFL: Fremantle v Port Adelaide
Závody aut
10 hodin ráno
FS1 – NASCAR Xfinity Series: Qualifiers, Charlotte Motor Speedway, Concord, NC
11:00
FS1 – NASCAR Cup Series: Playoffs, Charlotte Motor Speedway, Concord, NC
1 m
Řada FS1 – NASCAR Xfinity: Alsco Uniforms 300, Charlotte Motor Speedway, Concord, NC
7 odpoledne
FS1 – ARCA Menards Series: General Frame 150, Charlotte Motor Speedway, Concord, NC
10 večer
NBCSN – Lucas Oil Pro Motocross Championship: National 1, Fox Raceway, Pala, California (registrovaná)
box
10 večer
SHO – Mistrovství v boxu: Nordin Opali vs Nonito Donner (Bantamoys), Carson, CA.
Totální baseball
12 m
ESPNU – Velký jižní turnaj: TBD, Mistrovství, Fayetteville, NC
1 m
ACCN – Atlantic Coast Championships: TBD, semifinále, Charlotte, NC
BTN – Michigan v Nebrasce
SECN – Jihovýchodní mistrovství: TBD, semifinále, Hoover, Ala.
15:30
PAC-12N – Oregon Street ve Stanfordu
4 m
BTN – Iowa na Michigan Avenue
16:30
SECN – Jihovýchodní mistrovství: TBD, semifinále, Hoover, Ala.
5 m
ACCN – Atlantic Coast Championships: TBD, semifinále, Charlotte, NC
7 odpoledne
BTN – Northwestern Ohio Street
Lacrosse College (pro muže)
12 m
ESPN2 – mistrovství NCAA: Virginie vs Severní Karolína, semifinále, East Hartford, Connecticut.
2:30 odpoledne
ESPN2 – mistrovství NCAA: Maryland vs Duke, semifinále, East Hartford, Con.
Softball College
12 m
ESPN – mistrovství NCAA: Florida vs Gruzie, Super Regional, Gainesville, Florida.
2 m
ESPN – NCAA Championship: Alabama vs. Kentucky, Super Regional, Hra 2, Tuscaloosa, Ala.
15:00
ABC – NCAA turnaj: Oklahoma vs. Washington, Super Regional, Hra 2, Norman, Okla.
4 m
ESPN – mistrovství NCAA: Oklahoma St. vs. Texas, Super Regional, Hra 2, Stillwater, Okla.
5 m
Mistrovství ESPN2 – NCAA: Arkansas vs. Arizona, Super Regional, Hra 2, Fayetteville, Ark.
7 odpoledne
ESPN2 – NCAA turnaj: Florida St. na LSU, Super Regional, Game 3 (if needed)
ESPNU – NCAA Tournament: Missouri vs. James Madison, Super Regional, Game 2, Columbia, Mo.
21:30
ESPN2 – NCAA Championship: Virginia Tech na UCLA, Super Regional, Game 3 (If Needed)
Golf
7:30
Golf Tour – EPGA: Made in Denmark, 3. kolo, Heimerland Golf Resort, Hemerland, Dánsko
2 m
GOLF Tour – PGA: The Charles Schwab Challenge, třetí kolo, Colonial Golf Course, Fort Worth, Texas
15:00
NBC – PGA Tour Champions: The KitchenAid Senior PGA Championship, 3. kolo, Southern Hills CC, Tulsa, Okla.
17:30
CBS – PGA Tour: Charles Schwab Challenge, třetí kolo, Colonial Golf Course, Fort Worth, Texas
GOLF Tour – LPGA: Bank of Hope Founders Cup, Match-Quarter Final, Shadow Creek, Las Vegas
Koňské dostihy
12:30
FS2 – NYRA: America’s Day in Racing
IIHF hokej
5 hodin ráno
NHLN – Mistrovství světa: Velká Británie vs Česká republika, Round Robin, skupina A, Riga, Lotyšsko
9 hodin ráno
NHLN – Mistrovství světa: USA vs Norsko, Round Robin, skupina B, Riga, Lotyšsko
1 m
NHLN – Mistrovství světa: Finsko vs Německo, Rubenova cesta, skupina B, Riga, Lotyšsko
MLB Baseball
1 m
MLBN – Philadelphia a Tampa Bay
4 m
NESN – Miami, Boston
MLBN – San Diego v Houstonu nebo New York Yankees v Detroitu
7 odpoledne
Fox – Milwaukee ve Washingtonu nebo San Francisku v Los Angeles Dodgers nebo Atlanta v New York Mets
10 večer
MLBN – St. Louis, Arizona nebo Texas, Seattle
Basketbal NBA
13:30
TNT – Východní konference Playoff: Milwaukee v Miami, první kolo, zápas čtyři
4 m
TNT – Playoff Západní konference: Denver v Portlandu, 1. kolo, hra 4
19:10
ESPN – Playoff východní konference: Philadelphia ve Washingtonu, 1. kolo, hra 3
21:30
ESPN – Playoff Western Conference: Utah v Memphisu, 1. kolo, 3. zápas
NHL hokej
19:30
NBCSN – Stanley Cup North: Toronto v Montrealu, první kolo, zápas 6
8 m
NBC – Playoff ve Stanley Cupu: New York Islanders v BostonuFinálová hra východní divize 1
Fotbal
21:00
FS2 – MLR: Austin, Utah
1 AM (neděle)
NBCSN – Premier League: Bath in Harlequins (registrovaná)
Fotbal (muži)
15:00
CBS – Liga mistrů: Chelsea vs Manchester City, finále, Porto, Portugalsko
Fotbal (ženy)
19:30
CBSSN – NWSL: Chicago v Houstonu
Fotbal v jarní lize
15:00
FOX – Southern Division: Sea Lions vs. Blues, Houston
21:00
FS1 – Jižní sekce: Generálové vs. Justers, Houston
Tenis
8 hodin ráno
Tenis – Bělehrad – ATP 2, Parma – ATP, Štrasburk – WTA, finále
5:00 (neděle)
Tenis – ATP / WTA: French Open, první kolo, Paříž
6:00 (neděle)
Tenis – ATP / WTA: French Open, první kolo, Paříž


Chcete-li obnovit heslo, použijte formulář níže. Když odešlete e-mail vašeho účtu, pošleme e-mail s resetovacím kódem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *