„Strašná série“ – česká média pokládají Jurgenu Kloppovi otázku po vítězství Liverpoolu nad Spartou Praha

„Pane Kloppe, co vám Sparťané udělali?“ Tuto otázku položila česká média trenérovi Liverpoolu Jurgenu Kloppovi po „bezprecedentní ostudě“. Klopp varoval svůj tým před sebeuspokojením před druhým zápasem osmifinále Evropské ligy se Spartou Praha.

I když vedli od prvního zápasu 5:1, Klopp nechtěl ponechat nic náhodě. Bylo to znát na jeho slovech i týmu, který si pro zápas na Anfieldu vybral. Ale jakmile Darwin Nunez vstřelil první gól, Liverpool už nezastavil.

Vstřelil dalších pět gólů, čímž si zajistil výhru 6:1 v noci a celkovou výhru 11:2. Co si ale o Reds a jejich poražených soupeřích myslí česká média?

Prosím Napsal: „Strašná série nekončí. Sparta minulý týden obdržela tři ponižující obvinění. Doma s Liverpoolem, v Plzni a ve druhém zápase osmifinále Evropské ligy na impozantním stadionu Anfield Road. Mohamed Salah a jeho tým smetl českého mistra 6:1 V prvním poločase dal čtyři góly během osmi minut.

„Za prvé, Sparta čelila ohromné ​​síle a kvalitě. Zadruhé se kvůli již popsaným individuálním chybám několikrát střílela do nohy. Navíc tam byl ještě jeden faktor. Liverpool rozhodně nezametl odvetu mezi zápasy, které měl jen k dispozici.“ vyhrát.“ Hráli Kamel Salah, Dominik Szoboszlai, Wataru Endo Byli dalšími oporami v sestavě. Ve druhém poločase nastoupil na hřiště kromě mladých hráčů i kapitán Virgil van Dijk.

„Zájem o dobrý výsledek projevil i trenér Jurgen Klopp. Důkazy? Když se ve druhém poločase Jarel Quansah prudce srazil se sparťanským hráčem a uviděl žlutou kartu, vyrazil do protiútoku. Pohádal se se čtvrtým rozhodčím, poradil si se čtvrtým rozhodčím, ale v 19:00 hod. 1:00 hod. a ukázal na „hlavní rozkaz“. Nakonec byl napomenut i on. „Vypadalo to však jako jasný plán. Trenér, který po sezoně slavný klub opustí, ukázal týmu, že je s ním.“

READ  Škodlivé chemikálie zjištěny v obalech rychlého občerstvení z Evropské unie, včetně České republiky