Student Brock University obsadil celkové první místo na kanadském mistrovství v halovém veslování

Sarah Slattery, členka ženského veslovacího týmu z Brock University a kinezioložka z Wellandu, vyhrála ženskou otevřenou akci na kanadském mistrovství v halovém veslování.

Slattery udával tempo v nedělním výchozím podniku časem 7:23,2.

„Sarah se stálý výkon až do rozdělení každého segmentu na 500 metrů vyplatil,“ řekl trenér Brock Rowing Peter Somerville.

Sam Stewart z Brooke porazil své maximum o 1,1 sekundy a skončil celkově druhý ve třídě mužů do 23 let. Hlavní historie z Londýna, Ont., potřebovala 6:04,6, aby skončila jako nejlepší kanadský podnik, který vyhrál Jan Ciec v České republice.

Přestože Jared Bulls obvykle závodí jako lehká váha, student politologie Brock z Grimsby skončil šestý v podniku U23 a byl třetím nejrychlejším Kanaďanem v národním šampionátu.

Vzhledem k tomu, že akce probíhala virtuálně, účast nebyla omezena na kanadské příspěvky.

Brock měl dobré zastoupení v konečném pořadí v závodě lehké váhy mužů do 23 let. Stephen Harris, Guelph, ekonomie; Obsadil třetí místo s časem 6:27,4, za dvěma uruguayskými atlety, zatímco Jonathan Cinquena, Londýn, Ontario, politologie; Skončil čtvrtý o desetinu sekundy za Harrisem.

Elijah Lopez skončil celkově čtvrtý v soutěži mužů do 19 let, přestože měl před Brockovou juniorskou sezónou veslování pouze jeden rok. Lopez, kineziolog z Lloydminster, Alta, skončil s časem 6:34,1.

„Je to velmi silný výkon, který ukazuje velký potenciál do budoucna,“ řekl Somerville.

Je to téměř podruhé za tolik let, co se kanadské mistrovství v halovém veslování konalo kvůli pandemii COVID-19. V roce 2021 se Stewart zezadu umístil na celkovém prvním místě v mužích U-23 a závod dokončil s časem 6.09.6.

READ  Český fotbalista Jakub Jankto říká, že propuštění z nemocnice je „určitě úleva“.