Tenisový turnaj Australian Open 2021, 10. den živě: výsledky zápasu Ash Party a Carolina Muchova, live výsledky, aktualizace, pořadí zápasů, zprávy, plán

Ash Party byl vyřazen z Australian Open v kolosálním čtvrtfinálovém zápase proti 25. Češce Karolině Muchové.

Světová jednička Barty porazila bojující Macuvu 6: 1 v prvním setu, který trval 24 minut před pádem kol poté, co si Machuva ve druhém setu vzal prodlouženou lékařskou dobu o 10 minut dříve.

Frustrovaný dlouhou přestávkou, Barty úplně ztratila svůj rytmus proti své rostoucí konkurenci, faul za faulem, aby prohrála druhý set 3-6 a plánoval 2-6.

Sledujte 10. den Australian Open na našem živém blogu, včetně live výsledků a hodnocení umístění ve spodní části tohoto článku.