Tomáš Socic z West Ham United vede Českou republiku k životnímu vítězství v kvalifikaci mistrovství světa ve fotbale

Tomáš Suchek V pondělí večer dovedl Česko k důležitému vítězství kvalifikace mistrovství světa ve fotbale 2: 0 nad Běloruskem.

Středem dění byl záložník West Ham United, protože Češi dominovali svým soupeřům v ruské Kazani a v každé polovině vyhráli gólem, aby si udrželi naději na dosažení Kataru naživu.

Útočník Bayeru Leverkusen Patrik Schick, který hrál na Euro 2020, je opět ve hvězdě, když vstřelil úvodní gól za 22 minut, než nastavil útočníka Sparty Praha Adama Hluczeka, aby zdvojnásobil náskok své země 65.

Poté, co získal 45. mezinárodní čepici, odehrál Sucek celých 90 minut, zatímco jeho spoluhráči z West Hamu hráli po sedmadvacáté s českým národním týmem jako pozdní náhradník.

Česká republika bude doufat v postup do play -off, když bude 16. listopadu hostit Estonsko ve svém posledním zápase skupiny E. Soupeři Walesu jsou na tom s Čechy na body, ale s hrou v ruce, ale Velšané čelí ve svém posledním zápase téže noci vedoucím skupinám Belgie po domácím zápase s Běloruskem před třemi dny.

Nikola Vlasic Chorvatské naděje na automatickou kvalifikaci byly zmařeny, protože doma remizovali se Slovenskem ve skupině H 2: 2.

Chorvaté na Osijeku dvakrát zaostali, ale dvakrát se bránili góly bývalého útočníka Leicesteru City Andreje Kramariče a veteránského záložníka Realu Madrid Luky Modriče, aby získali bod.

Vzhledem k tomu, že Chorvatsko v prvním poločase skončilo 2: 1, byl Vlasic představen jako náhradník a pomohl své zemi podruhé zlepšit situaci a chytit, co by mohlo být důležitým dílem kořisti, pomocí přímého kopu Modric v 71. minutě.

Po výhře Ruska 2: 1 ve Slovinsku je však Chorvatsko nyní v tabulce druhé, o dva body za Rusy, přičemž v listopadu se hrají dva zápasy.

READ  Vietnamští expati v České republice oceněni za příspěvky doma | Společenství

Oba týmy očekávají, že vyhrají předposlední zápas-cestování Chorvatska na Maltu a Rusko hostování Kypru-před potencionálním střetem vítězů v závěrečném kole ve Splitu ve Vlačići 14. listopadu.

Mezinárodní říjnový svátek končí v úterý, kvalifikace mistrovství světa se možná zúčastní Angličan Declan Rice, Ukrajinec Andriy Yarmolenko a Alžírsko Said Benrahma.