Vyčerpaný fotbalový tým ztrácí kvalifikaci proti České republice | Sportovní

Zápas, který se konal na neutrální půdě v Polsku, zahájil začátek snu Estonska, když Rauno Sabinin dokázal ve 12. minutě vystřelit přesný míč od Konstantina Vasiljeva, aby dal Estonsko náskok.

Náskok trval jen šest minut, když se setkal s Patrickem Schickem jen s křížem, aby vyrovnal zápas. Krátce nato Antonín Barák rozšířil postup Čechů. Estonsko si nedokázalo poradit s křížovými přihrávkami, zejména z levé strany, protože v 32. minutě přidal další Thomas Sochik a poté v 43. minutě jeden z dálky vystřelil, čímž v polovině utkání pro Českou republiku upravil na 1: 4. .

Druhá polovina začala od samého začátku tím, co udávalo tempo estonskému týmu. Tomas Sucek korunoval svůj hattrick ve 48. minutě a vstřelil lehký gól poté, co estonští obránci nedokázali míč vyčistit. Jakob Yankto skóroval v 56. minutě, aby dal České republice náskok 6: 1. Estonsko skórovalo několik minut před koncem zápasu a Henri Aner na něj dohrával 6: 2.

Česká republika zvítězila ve skupině E před kvalifikací na mistrovství světa 2022 s Belgií na druhém místě po porážce 3: 1 s Walesem.

Příští zápas Estonska v Minsku bude v sobotu proti Bělorusku. Zápas bude vysílán na ETV2 a ERR News také poskytne odkaz na zápas.

Sledujte novinky ERR na Sociální síť Facebook A Cvrlikání A nenechte si ujít žádnou aktualizaci!