Wimbledon 2022: Ramkumar Ramanathan a Yuki Bambri jsou vyřazeni z prvního kola kvalifikačních zápasů.

Souborová fotografie indického tenisty Ramkumara Ramanathana.© Twitter

Indičtí singlisté opět nedokázali překonat kvalifikační překážku ve fázi Grand Slamu, protože Ramkumar Ramanathan a Yuki Bambri vypadli ve Wimbledonu v prvním kole. Bambri prohrál se Španělem Barnabym Zapatou Mirallesem, nasazenou jedničkou 5-7 1-6, zatímco Ramkumar v pondělí večer prohrál 5-7 4-6 s Čechem Vetem Koprivou. Devětadvacetiletý Bhambri začal skvěle, když si v úvodní sadě dal brzkou pauzu a v jednu chvíli vedl 5-3.

Přestože byl Bhambri užitečnou pozicí, minul dva pevné body a byl to Miralles, kdo se prosadil.

Druhý set byl však tristní a Bhambriová byla vyřazena z turnaje na trávě.

Naproti tomu Ramanathan, indický tenista číslo 1, porazil 19. nasazeného Kuprivu a scénář dopadl podobně.

Sedmadvacetiletý hráč vypadal pohodlně se svými esy a vítězi, ale brzy poté ztratil páru a prohrál úvodní set.

Zoufale se pokusil ve druhém setu dostat věci zpět na 3:1, ale Kupriva vybojoval čtyři hry v poklusu, aby znovu získal kontrolu nad průběhem.

Bhambri i Ramanathan jsou v důchodu a Sania Mirza, která byla v posledním roce na turné, zůstává jedinou Indkou, která letos potvrdila, že bude hrát v SW19.

povýšení

Pětatřicetiletá světová jednička se chystá zúčastnit losování ženské čtyřhry po boku partnerky Lucy Hradici z Česka.

Rohan Bubana se rozhodl turnaj nehrát, protože ATP letos nenabízí body, protože ruským a běloruským hráčům pořadatelé zakázali závodit v důsledku ruské invaze na Ukrajinu.