Žebříček WTA: Vítěz tenisového turnaje Dubai Open Garbin Muguruza vzrostl o tři místa na třinácté místo na světě

Bývalá šampiónka French Open a Wimbledonu Muguruzaová v sobotu ukončila dvouleté sucho tím, že ve finále Dubai Open porazila nenasazenou Češku Barboru Krejíkovou.

Obrázek souboru Garbine Muguruza. AP

Španělka Garbine Muguruzaová se v pondělí vyšplhala na tři místa na 13. místo v žebříčku WTA, když o víkendu zvítězila na Dubai Open.

Bývalá šampiónka French Open a Wimbledonu Muguruzaová v sobotu ukončila dvouleté sucho tím, že porazila nenasazenou Češku Barboru Krejíkovou.

Vedení si udržel Australan Ashley Barty, ale Američanka Jennifer Bardi, Běloruska Victoria Azarenka a Paul Ija Swatik ustoupily z jednoho místa.

Belgičanka Elise Mertensová, která v semifinále prohrála s Muguruzaovou, je před Britkou Johannou Kuntovou na 17. místě.