Česká republika 0-1 Anglie: Hodnocení hráčů ze zápasu skupiny D na Euro 2020 ve Wembley | fotbalové zprávy

Hodnocení výkonu hráčů ve Wembley, když Anglie porazila Českou republiku 1:0 a obsadila první místo ve skupině D.

Hodnocení hráčů Anglie

Jordan Pickford – 8

Diváci na zahájení 30 minut před produkcí létající zachránit Halls. Dotkl se dřeva, ale brankář Evertonu si na turnaji ještě nenazul špatnou botu ani rukavici.

Kyle Walker – 6

Po výpadku ve Skotsku se vrátil do základní sestavy a dvakrát předvedl výborný klid v pokutovém území svého týmu, kde Češi hrozili. Ale stejně jako Reece James v pátek před ním určitě dokáže dodat útočnější záměr a nadšení.

John Stones – 7

Další dřevěný dotek, ale jeho obrana byla letos v létě vynikající. Rozhodující blok udělal v souboji zblízka z rohu, když Kane naskočil pro první míč. Poněkud méně pozitivním tónem je, že by se měl zeptat, zda může přihrát míč – nebo ještě lépe dopředu – rychleji a zda jeho pozdní stažení souvisí se zraněním.

Harry Maguire – 8

Při svém prvním startu po šesti týdnech byl velmi silný a vytvořil vynikající přihrávku, která skončila Kaneovou první střelou na branku na turnaji. Mohl vyhrát penaltu ve druhém poločase a prokázat ochotu jít dopředu s míčem, který letos v létě frustrujícím způsobem chyběl jeho kolegům obráncům.

Ukázat zámek – 6

Anglická obrana byla právem kritizována za pomalé přihrávky proti Skotsku, ale Shawova průchozí přihrávka na střelu Sterlingova míče do tyče byla stejně dobrá jako Maguire ke Keanovi. Poté Xu upadl do anonymity. Anglický krajní obránce byl zatím stabilní.

Declan Rice – 5

Souček prohrál střelou z hranice vápna, kterou jeho spoluhráč z West Hamu nastřelil vedle a v závěru prvního poločasu jej vystřídal Jordan Henderson.

Calvin Phillips – 5

Muž zápasu proti Chorvatsku, ale od té doby byl na turnaji 135 minut hry chudý. Po Riceově odchodu před pozdním přechodem Anglie na 4-3-3 se přesunul do hlubší role přímo před anglickým středem pole.

Jack Grealish – 7

obrázek:
Raheem Sterling slaví s Jackem Grealishem po otevření skóre proti České republice

Pěkná přihrávka ke vzdálenější tyči na hlavičku Sterlinga do rozehrávky Anglie, ale jeho přínos po přestávce opadl. Jeho schopnost vyhrávat volné kopy by byla nekonečně cennější, kdyby Anglie netrvala jen na tom, že zasáhne prvního muže standardkami. Vypadal mizerně, když ho odvrátili, když zbývala slušná část hry – sotva si potřeboval odpočinout.

READ  Spojené státy porazily Švédsko 3:2 a ukončily zápas Světové skupiny juniorů 4:0

Raheem Sterling – 7

Raheem Sterling slaví poté, co dal Anglii vedení proti České republice
obrázek:

Největší hrozba pro Anglii na turnaji je na dálku. Necelý palec poté, co dal hostitelům velmi brzké vedení, se místo toho stal třetím hráčem Anglie v tolika zápasech, které byly odmítnuty kvůli práci se dřevem, a to ještě předtím, než rozehrál hlavičku.

Bukayo Saka – 8

Hnací síla Anglie proměnit držení v průlom. Překvapivé zahrnutí před Marcusem Rashfordem a Jadonem Sanchem, ale své zahrnutí ospravedlnil již po 10 minutách, když rychlým průnikem středem podnítil první gól Anglie. Velká část díky mladé skotské hvězdě se Anglie určitě probojovala do základní sestavy v anglickém kole 16.

Harry Kane – 6

Aspoň je teď na čem stavět. Hrál lépe přes hru a zastávky než v obou úvodních zápasech Anglie a také konečně zaznamenal své první dvě rány na bránu během turnaje. Ale nedostatek ostrosti a obavy o úroveň anglického kapitána budou přetrvávat ještě minimálně další týden.

alternativy

Jordan Henderson – 6

Energický a občas nápaditý po svém úvodu v prvním poločase, je těžké pochopit, jak by to mohlo stačit k tomu, aby si příští týden vysloužil místo v základní sestavě Anglie po tak dlouhém období na hraně.

Marcus Rashford – 6

Pokračoval posledních 23 minut, ale nemohl mít žádný dopad.

Judd Bellingham – N/A

Úvod vedl ke změně formace, když se Anglie snažila eliminovat hru se třemi hráči ze středu pole. Bez zavinění Bellinghama se mu to nepodařilo.

READ  Naomi Osaka je sporem o olympijské hry v Tokiu

Tyrone Mings – N/A

Je nešťastné, že přišel o místo vzhledem ke svým výkonům proti Chorvatsku a Skotsku a v posledních 10 minutách kvůli opožděným obavám ze zranění Stonese.

Jadon Sancho – N/A

No, alespoň se nedostane z celého finále Eura 2020.

Vysvětleno: Proč je Southgate opatrný | Je nyní Grealish nováčkem? | Základy budoucího úspěchu Skotska?

Alice Piper přidejte se k němu Rob Dorsett A Peter Smith Diskutuje o Anglie výhra 1:0 Česká republika ve Wembley, aby skončil na prvním místě skupiny D na Euru 2020. Jack Grealish konečně začíná v Anglii – je tady, aby zůstal? Proč Gareth Southgate varoval se třemi lvy? Kromě: Bukayo Saka a Raheem Sterling chválili.

Panel také pokrývá všechny situace a body jednání v Anglii až do 16. kola a diskutuje o tom, jak Southgate přistoupil k vyřazovací fázi.

a po Skotsko Porážka Chorvatska 3:1 v Hampden Parku, Sky Sports News Charles Patterson Připojil se k nám, aby přehodnotil jejich kampaň a zda jsou připraveny základy pro větší úspěch v budoucnu.

Hodnocení hráčů České republiky

Thomas Valick – 7

Brzy odběhl ze své série, aby se pokusil získat Sterlingovu křižnou přihrávku, ale špatně odhadl přihrávku a měl štěstí, když střela útočníka zasáhla tyč. Vynahradil si to i přes působivou reakci, aby zabránil Kaneovi zdvojnásobit vedení Anglie, než musel dávat pozor na svou blízkou pozici, aby se dostal za Shawovu zkreslenou přihrávku.

Ondřej Celostka – 6

Na správném místě, ve správný čas provést několik důležitých zásahů v srdci české obranné linie.

Vladimír Koval – 7

Pravý obránce West Hamu mohl udělat víc, aby zabránil Grealishovi v tom, aby měl prostor ke centrování na Sterlingův úvodní gól, než před přestávkou špatně vypadající kop na tvůrce hry Achilles.

Thomas Callas – 7

Střední obránce Bristol City Kane se v předstihu trefil loktem dopředu a Kane ho v těsném prostoru v pokutovém území otočil, jen aby jeho ostych zachránil jeho brankář výbornou dorážkou.

READ  Davis Cup, Laver Cup, bitva o světovou jedničku, comeback Číny – co dál v tenisové sezóně po US Open?

Jean Borrell – 6

Špatná kvalifikace v hlavičce dala Kaneovi brzký pohled na branku, než se mu poštěstilo vyklouznout z toho, co vypadalo jako jasný výlet přes hranici vápna na Saka, který dál trápil levého obránce, jako to dělal minule v Evropské lize. sezóna. Arsenal vs Slavia Praha.

Zarezervováno pro odjezd Saky v hodině. Nyní vynechá utkání osmifinále svého týmu.

Vladimír Derrida – 6

Křižný pas z pravého křídla málem zvedl jeho stranu, ale Sučkovu střelu zblízka zblokoval. Pak se velitel o hodinu později dočkal zaslouženého odpočinku.

Thomas Holz – 6

Předčasné snížení na Grealish, který pak nedokázal zastavit otevírání Anglie. Ale rána z dlouhé vzdálenosti si vynutila vynikající zastávku od Pickforda, než byl později vystřídán.

Lucas Masopust – 6

Dobrá cesta zpět, která pomáhá jeho pravému obránci Kovalovi, včetně umístění jednoho smečaře zezadu na Grealishe. Po pouhé hodině se zaháknul, aby mu zabránil v vyloučení v osmifinále.

Jacob Juncteau – 6

Jeden z nejenergičtějších útočících hráčů Čechů v prvním poločase, i když to moc neznamená, než se zasekl v brejku.

Thomas Suchic – 7

Záložník West Hamu se po půlhodině přiblížil vyrovnání, jen aby jeho střelu zblokovala skupina anglických hráčů v šestiyardovém prostoru, než se dostal blíže k síti, když jeho střela jen centimetry z levé strany .

Patrick Shake – 5

Nevídaná paráda v první půli českého hlavního hráče, než byl nepřekvapivě vystřídán se čtvrthodinou hry.