Gareth Bale: Velšský kapitán oslavuje „ohromné“ vítězství nad Českou republikou | fotbalové novinky

Gareth Bale popsal Wellesovo vítězství nad Českou republikou jako „fenomenální“ po pozdním záhlaví Daniela Jamese, který získal v Cardiffu kvalifikaci na mistrovství světa 1: 0.

James překročil Billa, přikývl před devíti minutami, než se dostal Kampaň Wells je připravena a probíhá Po jejich úvodní porážce v Belgii minulý týden.

Oba týmy se snížily na 10 hráčů po dvou samostatných incidentech ve druhé polovině, Patricku Schickovi z České republiky a Wellsovi Connorovi Robertsovi, který je zpět.

„Byl to úžasný výsledek,“ řekl Bale. „Proti Belgii jsme neuspěli nejlépe, takže bylo velmi důležité vyhrát.“ Sky Sports Po křídle Manchesteru United získal James první hlavičku ve své fotbalové kariéře.

„Ukázali jsme hodně srdce a touhy čelit velmi fyzickému týmu.“

„Bylo to velmi chaotické, zejména druhá polovina, ale byli jsme připraveni a pokračovali jsme až do konce a nejdůležitější bylo vyhrát toto vítězství.

5:42

Nejdůležitější události zápasu Walesu s Českou republikou v E-skupině evropských kvalifikací na mistrovství světa FIFA

„Potřebujeme vyhrát hry, abychom se kvalifikovali, a chceme vyhrát každý zápas. Fotbal nemusí vždy jít tak, jak očekáváte.“

Vítězství přineslo Wellsovi pět rovných vítězství doma poprvé od března 1993 pod vedením Terryho Legratha.

Toho bylo dosaženo také bez režiséra Ryana Giggsa, který vynechal poslední dva mezinárodní tábory s dočasným úkolem Roberta Pagea.

Giggs byl na začátku listopadu zatčen pro podezření z napadení, obvinění, které popírá, a propuštěn na kauci do 1. května.

Daniel James slaví vstřelení pozdního vítězného gólu proti České republice
obrázek:

„Máme Biggie zavedenou navzdory tomu, co se děje mimo hřiště,“ řekl Bill.

„Vítězství je to, co potřebujeme. Soustředili jsme se, drželi jsme se našeho herního plánu a vyhráli jsme.“

Page prožil těžký týden s Halem Robsonem Canem, rabínem Matondem a Tylerem Robertsem, kteří se v pondělí vrátili do svých klubů po porušení protokolů WFW.

Ale Paige řekla: „Není to těžké, když máte spoustu hráčů, jako jsme my. Jsou v elitě od listopadu, protože jsem převzal prozatímní odpovědnost.“

3:50

Rob Page, prozatímní manažer Walesu, říká, že je hrdý na své hráče poté, co porazil Českou republiku 1: 0

„Nečekal jsem, že Dan dá gól hlavičkou, ale jaký gól. Shoda Joe Rodona byla nakonec stejně dobrá jako branka.“

„To dělají obhájci. Někdy musíte své tělo podrobit zkoušce a tomu, jaké to bylo.“

Trenér České republiky Jaroslaw Silhavi kritizoval Cheeka za to, že kritizoval Robertsa a viděl červenou barvu tři minuty do druhé poloviny.

Roberts byl propuštěn po 13 minutách od plánovaného času po shromáždění své druhé rezervace.

„Je to ostřílený hráč a nemůže takto zvednout ruku,“ řekl Silhavi, který otevřel kampaň českého týmu ve skupině E tím, že porazil Estonsko a navázal na oblíbený belgický národní tým.

„Trochu mu nadávám, protože si myslím, že to tak ovlivnilo zápas. Ve druhé polovině jsme nemohli jít dopředu, i když jsme přišli, když bylo 10 na 10.

„Dovolili jsme Billovi, aby měl kříž a James nebyl kryty. Škoda. Na konci jsme měli šance, ale bohužel jsme neměli čas skórovat a otočit skóre.“