Hodnocení jednotlivých váhových tříd pro zápas Sure Conference 2021 Wrestling

První várka klasického žebříčku tříd SSN Shore v kategorii zápasů je tady.

První skupina je jako vždy velmi náročná na práci, protože jsme procházeli výsledky, postupovali vpřed a zkoumali hmotnostní třídy. Vzhledem k tomu, že jsme jen 10 dní v sezóně, bude spousta pohybu, protože zápasníci posouvají váhové třídy a mnoho dalších zápasníků začíná svou sezónu.

Než budete číst dál a pracovat, jsou zde použita tato kritéria:

1- Zápasníci jsou zařazeni na nejnižší váhu, na které soutěžili, s výjimkou zápasníků ze stejného týmu. V takovém případě použijeme náš uvážení.

Pro tento první žebříček je vysoce pravděpodobný pokrok 2-Advance

3 – U zápasníků, kteří v této sezóně ještě nehráli, se použije váha zadaná jejich trenéry na TrackWrestling.com.

4 – Vítězství tváří v tvář hrají hlavní roli

Jakékoli opravy, například novou nebo zmeškanou váhovou třídu, lze zaslat tváří v tvář [email protected]m

Připomínáme, že tato hodnocení slouží pro zábavu a nemají vliv na hodnocení po sezóně.

Na základě zápasových zápasů do 23. března

106

1- Kurt Wiener Sr., East Toms River

2 – James Farina starší, oceán

3 – Dylan Verg, Sr., South

4-Julian Duquese, Sr., Romson-Fair Haven

5. Ryan Dubnick, otec, Freehold

6. Otec JJ Machnicka, Howell

7- Anthony Orso, otec Jackson Liberty

8 – Jason Sida st., Jackson Memorial

9- Jose Biseryl, Sr., Lakewood

10- Zak Kereku st., Řeka Northern Toms

113

1 – Evan Talmadge Jr., Brick Memorial

2-Connor Collins, Sue South

3. Alex Nene st., CBA

4-Angelo Messina So., Freehold

5 – Harrison Gordon st., Saint John Vianney

6 – Colin Bradshaw, So. Howell

7. Blake Tarnovsky, otec, oceán

8-Michael Lerestis Jr. Colts Nick

9- Peter Abelin, tedy Jackson Liberty

READ  Elanco říká, že obojky proti klíšťatům a blechám jsou v bezpečí pod tlakem, aby si produkt stáhli

10- Lucas Lipary, Sue, Jacksonův památník

120

1-Anthony Santaniello So., Brick Memorial

2-Jack Zaleski, Sue, Middletown jih

3 – Joseph Giordano, Sue, Saint John Viani

4 – Aidan Shaunessi, Jr., Romson-Fair Haven

5 – Dmitrij Boneros, otec, oceán

6 – David Rubin st. Metouan

7-Brett Blais, Sr., Jackson Memorial

8 – Lucas Sabo, otec, Pointe Borough

9-Mason Livio, So. , Pinelands

10- Tyler Verge, Sue, South

126

1-Vincent Santaniello, Sr., Brick Memorial

2-Jarrett Totten, Jr. CBA

3 – Otec Dominic Terracciano, Saint John Viani

4 – Nico Malone, otec, Hoyle

5. Phil Stolfa, st., Redbank

6- Zach Riley, Sr. Raritan

7. Geo Boniros Jr., Oceán

8 – Anthony Vitola, Manalapan

9 Mason Heck Jr., Lacey

10- Kyle Huxford, Sr., Jackson Memorial

132

1-Jack Maeda, Sr., Shore

2-Julian George, So. , CBA

3 – Nico Diaz, Jr. a Saint John Viani

4 – Luke Temple, Sr., Jackson Memorial

5. Kyle Nass, Sr., Hoyle

6 Mike Bruno st., Wall

7-Nick Torey, Sr., Brick Memorial

8-Heinrich Sr. South zemřel

9- Eli Novoselov Jr., Colts Nick

10 – Robert Jenrelli, Jr., Middletown South

138

1-Matt Prelmier, Sr., South

2 – Giovanni Scafedi, otec, město svobodného města

3-Sam Nini, Sr., CBA

4 – David Hussey, Sue, Middletown jih

5-Jake Rosenthal, Jr., řeka Northern Toms

6. Nick DeLorenso, East Toms River

7-Braden Scott, Jr., Brick Memorial

8-Colin Rollack, Sr., Lacey

9- Gabby Scales Jr., Shore

10- Luke Cox, Jr., jižně od řeky Toms

145

1 – Eddie Hamill, Sr., South

2-Logan Waller, otec, krk

3. Michael Conklin st., East Toms River

4-Riley Simon, Sr., Pointe Beach

5-Queen Boehringer, Sue, Jackson Memorial

READ  Německo zařadilo Českou republiku na seznam vysoce rizikových zemí

6-Nick Stamp, So. , CBA

7- Angel Bonanno, Jr., Long Branch

8 – Joy Butler Sr., Saint John Vianney

9- Donovan Distefano st., Wall

10- Victor Dipienta, Sr., Brick Memorial

152

1-Max Brignola st., Romson-Fair Haven

2-Tyler Barrett, So. , CBA

3 – Camryn O’Neal, Sr. Mtouan

4 – Paul Jacob st., Hoyle

5- Zak Vasily Sr. Marlboro

6- Joe McCullough, Jr., Toms River East

7. Jack Bailey Sr. Point Borough

8 – Avery Clark, Sr., freehold town

9-Nate Bischoff, Jr., South

10- Joseph Kunlun st., Long Branch

160

1-lovec slečna Jr., Howell

2-Mike McGee, Sr., Shore

3-Zander Silva, So., CBA

4 – Tyler Brignola st., Romson-Fair Haven

5- Gavin Stewart, Penelands

6- Anthony Lawrence, tedy Toms River East

7- Adam Coleman st. Metouan

8 – Shane Cartagena Walsh Jr., Ocean

9- Nicholas Zamalov, otec, Wall

10 – Stephen Schmitz, otec, Jackson Liberty

170

1- Addison Jr. Tea, Romson-Fair Haven

2-Sabino Portella So., Red Bank Catholic

3-Cole Velardi, So., Southern

4 – Jared Tracy, Jr., Oceán

5. Joe Barsky, Sr., Colts Nick

6 – Rob LaGravenis, Sr., Jackson Memorial

7-Luc DuPont, Jr. Holmdel

8-Jason Scholes, Sr., Pointe Beach

9- D.J. Henry, So. Howell

10- Andrew Janon, Jr., South Toms River

182

1 – Mike Mallucci Jr. Marlboro

2-Jack Friedman Sr. Long Branch

3-Mike Rauch, Jr., Jackson Memorial

4 – Vinny D’AliCardillo, Sr., střední

5-Ryan Boyer, Jr., Romson-Fair Haven

6. Pláž Maki Liotta, Sr. Point

7- Thomas Cleary So. Holmdel

8-Ford Zagac Jr, podbělkový krk

9-Nick Cerulli, otec, Howell

10- Karim Fayed Jackson Liberty

195

1 – Blake Clayton starší, Saint John Vianney

READ  Vysoká poptávka během pandemie znamená, že je obtížné získat počítače a související elektroniku

2-Jack Kelly Sr., Romson-Fair Haven

3-Brendan Newbery, Sr., Wall

4-Jimmy Mazako Jr., Shore

5 – Matt Bryant Jr. Manchester

6 – Shimindo Moloko, So. Jackson Liberty

7- Hunter Leno, otec Howell

8-Nick Sora, prostřední syn

9- Stephen Jennings, Sr., South

10- Jack Willie Jr., Middletown South

220

1 – Gavin Claro, st., Manalapan

2-Finn Cigley, Sr., Lacey

3 – Forest Hudson, Sr., Romson-Fair Haven

4-Hao Tang, otec, přestávka

5-Ray Santiago, otec, podbělkový krk

6 – Patrick Frawley, Sr., Point Borough

7. Robert Canterino, So. , CBA

8 – Levi Wilkins, Jr. Donovan je katolík

9- Jižní Riley O’Boyle

10- Cosmo Zacharo, Sue, střední

285

1-David Zuppa st., Brick Memorial

2-John O’Donnell, Sr., North Toms River

3. Joe Terese, otec, oceán

4 – Nico Serpo, Sr., North Middletown

5 – Christian Stensen Jr. Marlboro

6 – Antonio Martinez st., Město svobodného města

7. Cady Torres st. Shore

8 – Soudce Wilson st., Manchester

9- Matt Janucci Jr., Colts Nick

10- Jonathon Johnson Jr., vlastní majetek

Překvapivé věci se v roce 2021 změní na 100

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *