Indický ženský hokejový tým znovu získává své nejlepší šesté místo ve světovém žebříčku

Indický ženský hokejový tým znovu získává své nejlepší šesté místo ve světovém žebříčkuIndky byly před Asijskými hrami osmé, ale bronzová medaile na kontinentálním šampionátu a titulový triumf na Asian Champions Trophy v Ranchi, kde si udržely neporazitelnost, vrátily tým do vůbec nejlepšího světového žebříčku.

Naposledy aktualizováno Odhad

Indické hráčky se fotí s trofejí poté, co vyhrály finálový zápas AFC Women’s Champions Cup 2023 proti Japonsku

„/>

Nové Dillí: Indický ženský hokejový tým se po ohromujícím vystoupení v právě skončeném Asijském poháru mistrů a asijských hrách v Hangzhou vrátil na své nejlepší šesté místo na světě.

Indie je nyní šestá před Anglií s 2 368,83 body.

Indky byly před Asijskými hrami osmé, ale bronzová medaile na kontinentálním šampionátu a titulový triumf v Asian Champions Trophy v Ranchi, kde si udržely svůj neporazitelný rekord, vrátily tým zpět k jejich nejlepšímu světovému žebříčku. což bylo naposledy dosaženo během IPL FIH v červnu loňského roku.

Nejlepším ženským hokejovým týmem na světě se nadále drželo Nizozemsko s 3 422,40 body, následované Austrálií na druhém místě s 2 817,73 body a třetí Argentinou s 2 766,90 body.

Další dva týmy umístěné nad Indií jsou Belgie na čtvrtém místě s 2608,77 body a Německo na pátém místě s 2573,72 body.

Skok ve světovém žebříčku je pro tým obrovskou vzpruhou v přípravě na nadcházející olympijskou hokejovou kvalifikaci, která se bude konat od 13. do 19. ledna v Ranchi.