Kvalifikace, výsledky, Celtic vs Midtjylland, reakce, Anzhi Postecoglou, skóre, góly, zprávy z fotbalu

Celtic neuspěl ve svém posledním středečním zápase Ligy mistrů, když v dánském Midtjyllandu prohrál 2: 1 po prodloužení, protože Skotové propadli ve druhém kole kvalifikace 3: 2.

Celtic, první britský klub, který byl v roce 1967 korunován na evropské šampiony, rok před Manchesterem United, si mohl vyčítat jen to, že promrhal vedení, aby se dostal do méně lukrativní Evropské ligy, kde se nyní utká s českým Jabloncem.

Callum McGregor vypálil domů, aby jim dal naději, a po rohovém kopu trefil síť, aby Celtic získal náskok tři minuty v první polovině.

Sledujte živé přenosy ze skotské Premier League 2021/22 s beIN SPORTS na Kayo. Jste v Kayo nováčkem? Vyzkoušejte nyní 14 dní zdarma >

Manchester United podepsal Varane 00:35

James Forrest měl poté odstranit remízu, jen aby hned po svém příjezdu zkazil návštěvníkům zlatou příležitost.

A tým Glasgow vedený novým australským trenérem Angeem Postecoglou žil v lítosti nad tím, že Midtjylland remizoval, hodinu po remíze s Aware Maple, který s Austrálií odehrál 17 mezinárodních zápasů, s hlavou kolem brankáře Scotta Payna.

Celtic včera v noci rychle zaostal a po čtyřech minutách první prodloužení Rafael Onedica zblízka střílel uprostřed zmatku v obraně Celticu po rutinním volném kopu.

Reakce byla po zápase násilná, ale na obranu Postecoglou.

„Není divu, že Celtic vystoupil,“ napsal na Twitteru bývalý hráč Celticu Chris Sutton.

„Ange Postecoglou byla rozdána nejhorší ruka jakéhokoli keltského manažera za posledních 20 let. Mocnosti, měli byste se stydět za to, že jste ho ovládali touto rukou.“

„Roky práce velmi pomalu a přivádění hráčů příliš pozdě, ale tato sezóna je něco jiného.“

Když mluvil o Premier Sports, Sutton byl skálopevně přesvědčen, že Postecoglou by neměl být obviňován.

READ  Igor Shesterkin, další Rusové hrají v play off v National Hockey League, když národ vede válku na Ukrajině

Řekl: „Dominic McKay by měl zavolat Angie Posteclo a omluvit se.“

To je na palubě, ne ředitel.

Mezitím John Hartson varoval, že návrat k pokračujícímu úspěchu nepřichází rychle.

„Celtic prochází obrovským přechodem,“ řekl Premier Sports.

„Bude mi trvat dva roky, než se dostanu zpět na správnou cestu.“

„Je to velká rána, ale myslím si, že najdete spoustu keltských příznivců, kteří by nebyli překvapeni,“ řekl expert Sky Sports Andy Walker.

„Nedostatek přípravy na zápasy naplánované na sezónu zanechal nového trenéra drsně odhaleného.“

Nazvala ztrátu „katastrofou“, ale Postecoglou reagovala v rozhovoru pro BBC a prohlásila: „Tím to zdaleka není u konce.“

„Je to velmi silná jazyková společnice,“ řekl, „nevím, jaká je tvoje verze katastrofy, ale rozhodně to neodpovídá mé definici toho, co se dnes večer stalo.“

„Očividně to byla zklamaná noc, zklamání, které jsme nedokázali projít, nemohu vytknout snahu hráčů, myslím, že se oblékli a my jsme kontrolovali zápas.

„Dali jsme gól a pak jsme měli dobrou šanci jít 2: 0 nahoru a pak hned dali gól a my jsme ztratili trochu hybnosti.

„Ne, katastrofa pro mě znamená konec. To není zdaleka konec.“

„Naznačujete, že se tento klub rozpadá a naše sezóna skončila, já to tak nevnímám.

„Ano, je to naprosté zklamání, fotbal Ligy mistrů je prioritou, ale nemohu žádat více hráčů.

„Naše ligová kampaň začíná v sobotu.“

„Obviňuj mě? Neviníme lidi, já přebírám odpovědnost, odpovědnost leží na mně.“

„Používáš opravdu silný jazyk pro něco, co si myslím, že si takový pohled nezaslouží.“

Ve třetím kvalifikačním kole nyní Dánové čelí veteránskému holandskému týmu Eindhoven, který porazil turecký Galatasaray venku 2: 1 a připsal si celkové vítězství 7: 2.