Nizozemsko znovu zahájilo svou nabídku kvalifikovat se na Euro 2024 drtivým vítězstvím nad Řeckem – mezinárodní kolo | fotbalové zprávy

Nizozemsko znovu zahájilo svou nabídku kvalifikovat se na Euro 2024 drtivým vítězstvím nad Řeckem – mezinárodní kolo |  fotbalové zprávy

Nizozemsko postupuje za Francii ve skupině B kvalifikace o Euro 2024 po gólech Martina De Roona, Liverpoolu Codyho Jacoba a Wouta Weghorsta proti Řecku. Lionel Messi vstřelil nádherný gól z přímého kopu a dovedl Argentinu k vítězství nad Ekvádorem v úvodu kvalifikace mistrovství světa

7:57, Spojené království, pátek 8. září 2023

Nizozemská kvalifikační kampaň na Euro 2024 je zpět na dobré cestě poté, co porazila Řecko 3:0 a posunulo je na druhé místo ve skupině B.

FranciePortugalsko, které v úvodním zápase porazilo Nizozemsko, vede skupinu po páté výhře v řadě po výhře 2:0 nad Nizozemskem o 100 procent. Irská republikaGóly vstřelili Aurelien Chouamini a Marcus Thuram.

Ale Nizozemí se nyní posunulo za ně druhým vítězstvím v řadě s góly Martina de Roona, Liverpoolu Codyho Jacobeaua a hosta z Burnley Wotta Figursta.

zatímco, Argentina Svou kvalifikační kampaň na mistrovství světa 2026 zahájili výhrou 1:0 Ekvádor V Buenos Aires.

obrázek:
Lionel Messi slaví vstřelení prvního gólu svého týmu proti Ekvádoru na stadionu Monumental v Buenos Aires.

Jediný gól zápasu padl v 78. minutě, kdy Lionel Messi překonal brankáře Hernána Galendeze úchvatným přímým kopem zpoza pokutového území. Byl to 104. reprezentační gól 36letého hráče.

zpátky v Evropě, Albánie A ve svých konfrontacích pokračovala i v kvalifikaci ME 2024 ve skupině E s remízou 1:1 s vedoucími. Česká republika Udržel je před Polskem.

Branka Nadima Bajramiho v 66. minutě zrušila úvodní branku Václava Černého a zajistila jim bod v Praze, zatímco Robert Lewandowski skóroval dvakrát – včetně z penalty – a bod v Praze jim dal. Sloupce bije Faerské ostrovy 2-0.

Maďarsko Přišel zezadu, aby byl poražen Srbsko 2:1 a otevřít si tříbodový náskok na čele skupiny G, přičemž Barnabas Varga a Willy Orban skórovali během tří minut po sobě, když se vzpamatovali z brzkého vlastního gólu Atilly Salaie.

READ  Davis Cup, Laver Cup, bitva o světovou jedničku, comeback Číny – co dál v tenisové sezóně po US Open?

LitvaFedor Sirnych vstřelil vyrovnání v čase zranění při remíze 2:2 proti Damage černou horuTýmové šance poté, co Nikola Krstović a Stefan Savic skórovali pozdě v utkání, vedly.

Scroll master Eriksen průvodce Dánskem

obrázek:
Christian Eriksen slaví čtvrtý gól za Dánsko

Dánsko Tvůrce hry Christian Eriksen předvedl působivý výkon, když jeho tým vyhrál 4:0 San Marino V kvalifikaci ME 2024 ve skupině H dal jeden gól a na další dva góly asistoval, protože jeho tým dosáhl snadného vítězství nad hosty.

Eriksenovi byla ve 20. minutě odepřena šance prolomit patovou situaci penaltou, když VAR proměnil penaltu, ale Dánové rychle vedli přes Pierre-Emile Hojbjerg.

Bojovný záložník si nechal projít tělem chytrou přihrávku od Jonase Winda, než ve 26. minutě pustil střelu pravou nohou a otevřel skóre.

Druhý gól padl o dvě minuty později, kdy Eriksen parádně propálil obranu San Marina do dráhy nabíhajícího Joachima Meihla, který prostřelil brankáře a zasunul jej do sítě.

Ve svém 123. zápase za Dánsko si Eriksen připsal druhou asistenci ve 40. minutě, když trefil útočníka Winda, aby skóroval, a nakonec sám skóroval při zranění ve druhém poločase, když jeho centr minul brankáře San Marina Eliu Benedettiniho. .

Tento gól původně vstřelil náhradník Yusuf Poulsen, ale webová stránka UEFA byla následně aktualizována a udělila gól Eriksenovi, aby završil krásný večer pro 31letého hráče.

Dánsko se tímto vítězstvím zařadilo na druhé místo ve skupině s deseti body z pěti zápasů, dva body za vedoucím Finskem a před Slovinskem, které je na rozdíl branek na třetím místě.