Aaron Dunum (Norsko) získává přímý kop na obranné polovině.

89'

Adam Hlozek (Česká republika) získává přímý kop na obranné polovině.

88'

pokus
Pokus se nezdařil. Hlavička Adama Hlozeka (ČR) prošla ze středu pokutového území po pravé straně. Asistence: Michal Sadlic s křížkem.

87'

substituce
Střídání, Česká republika. Thomas Khoury nahrazuje Patrika Schicka.

85'

substituce
Switch, Norsko. Hugo Vettelsen nahrazuje Martina Odegaarda.

84'

Gól Antonína Baráka (1-2)
Fotbalová branka! Norsko 1, Česká republika 2. Antonín Barák (Česká republika) z volného kopu střelou levačkou do levého horního rohu.

Norsko

1

Štít České republiky

Česká republika

2

83'

žlutá karta
Žlutou kartu dostává Andreas Hansch Olsen (Norsko) po nevhodném faulu.

83'

-Faul na Andrease Hansche Olsena (Norsko).

83'

Ondřej Linger (Česká republika) získává přímý kop na útočné polovině.

81'

-Faul na Aarona Dunhama (Norsko).

81'

Antonín Barák (Česká republika) získává přímý kop na obranné polovině.

81'

pokus
Pokus se nezdařil. Hlavička Jurgena Strand Larsena (Norsko) prošla ze středu pokutového území po pravé straně. Asistence: Aaron Dunham s křížkem.

78'

pokus
Pokus se nezdařil. Michal Sadelek (Čech) pálil levačkou zpoza pokutového území vysoko a široko doprava.

77'

-Faul na Sander Berge (Norsko).

77'

Ondřej Linger (Česká republika) získává přímý kop na polovině obranného pásma.

76'

– Faul Jurgena Strand Larsena (Norsko).

76'

David Zema (Česká republika) získává přímý kop na obranné polovině.

76'

Zpoždění je u konce. Jsou připraveni pokračovat.

75'

Zápas byl odložen kvůli zranění Martina Odegaarda (Norsko).

75'

Zápas byl zpožděn kvůli zranění Adama Hložka (ČR).

74'

74'

Michal Sadlec (ČR) získává přímý kop na obranné polovině.

74'

substituce
Switch, Norsko. Aaron Dunham nahrazuje Oscara Popea.

READ  Ruští agenti podplatili české veřejné osobnosti, aby šířili propagandu - EURACTIV.com

74'

substituce
Switch, Norsko. Jurgen Strand-Larsen nahrazuje Erlinga Haalanda.

73'

pokus
Pokus se nezdařil. Ondřej Linger (Čech) střela pravou nohou ze středu pokutového území hodně vysoko. S pomocí Patricka Schicka.

72'

substituce
Střídání, Česká republika. Michal Sadlic nahrazuje Lukáše Provoda.

72'

substituce
Střídání, Česká republika. Ondřej Linger nahrazuje Mojmíra Chytila.

70'

Alexander Sorloth (Norsko) získává volný kop na levém křídle.

70'

– Faul Davida Dodery (ČR).

69'

Alexander Sorloth (Norsko) získává přímý kop na útočné polovině.

69'

– Faul Lukáše Provoda (Česká republika).

67'

pokus
Pokus byl zablokován. Střelu pravačkou českého hráče Davida Dodery brání brankář křižnou přihrávkou Davida Juráska.

67'

-Faul na Martina Odegaarda (Norsko).

67'

66'

-Faul na Alexandra Sorlotha (Norsko).

66'

David Dodera (Česká republika) získává přímý kop na obranné polovině.

64'

Martin Odegaard (Norsko) získává přímý kop na obranné polovině.

64'

-Chyba Davida Zemy (Česká republika).

63'

63'

61'

Corner, Česká republika. Ofsajd na Fredriku Bjorkanovi.

60'

substituce
Střídání, Česká republika. Antonín Barák nahrazuje Ladislava Krejčího.

60'

substituce
Střídání, Česká republika. Davida Juráska nahrazuje Jaroslav Zelený.

60'

substituce
Střídání, Česká republika. Adama Hložka střídá Pavel Šulek.

59'

Martin Odegaard (Norsko) získává přímý kop na útočné polovině.

59'

– Faul Ladislava Krejčího (ČR).

56'

56'

54'

pokus
Pokus se nezdařil. Střela levačkou Erlinga Haalanda (Norsko) z levého křídla prošla kolem pravé tyče. S pomocí Martina Odegaarda.

52'

pokus
Pokus byl zablokován. Střelu levačkou norského hráče Alexandra Sørlotha brankář úspěšně blokuje

52'

pokus
Pokus byl uložen. Hlavičku Erlinga Haalanda (Norsko) z bezprostřední blízkosti zachránila doprostřed branky. Asistence: Alexander Sorloth s křížkem.

READ  Čeští populisté by vyhráli volby, kdyby se konaly nyní: Průzkum - EURACTIV.com

51'

Christian Thorstveit (Norsko) získává přímý kop na útočné polovině.

51'

48'

pokus
Pokus se nezdařil. Hlavička Leo Ostegaarda (Norsko) ze středu pokutového území je hodně vysoko. Centr od Martina Odegaarda po rohovém kopu.

47'

Roh, Norsko. Asistence: Jindřich Staněk.

47'

pokus
Pokus byl uložen. Christian Thorstedt (Norsko) střílí levou nohou z těsného úhlu vlevo a je zachráněn v pravém dolním rohu. S pomocí Alexandra Sorlotha.

45'

Házená Tomáše Součka (Česká republika).

45'

substituce
Switch, Norsko. Christian Thorstveit nahrazuje Patricka Berga.

45'

Začátek druhého poločasu: Norsko 1, Česká republika 1

45'

Konec prvního poločasu Norsko 1 Česko 1

39'

Corner, Česká republika. Připlížit se k Sanderbergovi.

38'

Corner, Česká republika. Zastřelil Patrick Berg.

38'

pokus
Pokus byl zablokován. Střelu levačkou českého hráče Mojmíra Chytila ​​obrana úspěšně blokuje

38'

Corner, Česká republika. Ofsajd na Leo Ostegaarda.

35'

Gól Davida Zemy (1-1)
Fotbalová branka! Norsko 1, Česká republika 1. David Zema (Česká republika) hlavička ze středu pokutového území do levého horního rohu. Asistence Tomáš Souček s křížkem.

Norský štít

Norsko

1

1

34'

Roh, Norsko. Zastřelil David Dodera.

32'

– Faul na Fredrika Björkana (Norsko).

32'

Mojmír Chytil (ČR) získává přímý kop na obranné polovině.

31'

pokus
Pokus byl uložen. Střelu levačkou Patrika Schicka (Čech) zpoza pokutového území brankář zblokoval do levého dolního rohu. S pomocí Lucase Provoda.

30'

Ofsajd, Čech. Patrik Schick v ofsajdu.

27'

žlutá karta
Žlutou kartu dostává Alexander Sorloth (Norsko) po nevhodném faulu.

27'

27'

26'

pokus
Pokus se nezdařil. Střela pravačkou Alexandra Sørlotha (Norsko) z levé strany pokutového území byla blízko, ale minula pravý horní roh. S pomocí Erlinga Haalanda.

24'

Erling Haaland (Norsko) získává přímý kop na obranné polovině.

24'

READ  První double Anthonyho Gordona v týmu Anglie do 21 let porazil Českou republiku

– Faul Tomáše Součka (Česká republika).

24'

Faul Patricka Berga (Norsko).

24'

Tomáš Holz (Čech) získává přímý kop ve středu obranné poloviny.

21'

pokus
Pokus byl zablokován. Střelu levačkou českého hráče Ladislava Krejčího obrana úspěšně blokuje

21'

pokus
Pokus byl zablokován. Střelu levačkou českého hráče Thomase Holze brankář úspěšně blokuje

21'

pokus
Pokus byl zablokován. Úspěšně zblokoval hlavičku Ladislava Krejčího (ČR) ze středu pokutového území. Asistence: Lukáš Provod s křížkem

20'

Corner, Česká republika. Zastřelil Orjan Nyland.

20'

pokus
Pokus byl uložen. Patrik Schick (ČR) střela pravou nohou z velké blízkosti je zblokována doprostřed brány.

20'

pokus
Pokus byl uložen. Střelu levačkou českého reprezentanta Lukase Provoda brankář vyrazil do pravého horního rohu. S pomocí Mojmíra Shetila.

19'

Gól Oscara Popea (1-0)
Fotbalová branka! Norsko 1, Česká republika 0. Střela levačkou Oscara Poppa (Norsko) z pravé strany pokutového území do pravého dolního rohu. S pomocí Frederica Bjorkana.

Norský štít

Norsko

1

0

17'

Ofsajd, Čech. Pavel Sulke v ofsajdu.

14'

-Faul na Sandera Berge (Norsko).

14'

Ladislav Krejčí (ČR) získává přímý kop na útočné polovině.

13'

Roh, Norsko. Zastřelil Thomas Holz.

13'

12'

Zápas byl zpožděn kvůli zranění Patrika Čecha (ČR).

11'

pokus
Pokus se nezdařil. Erling Haaland (Norsko) střela pravou nohou ze středu pokutového území je hodně vysoká. Asistence: Christopher Agger s křížkem.