Recenze EPL: Nezastavitelné zápasy kanonýrů

Arsenal nasbíral pět výher v řadě z pěti při výhře 2:1 nad Aston Villou Stevena Gerrarda, když ve středu večer hostil zápasící tým v SAE.

Arsenal se ujal vedení v prvním poločase, když nová posila Gabriel Jesus vstřelil ve 30. minutě skvělý gól a udržel si vedení v prvním poločase.

Zápas, kterému dominoval Arsenal, nezabránil tomu, aby ve druhém poločase inkasovali svou síť, když Aston Villa v 74. minutě znovu dosáhla vyrovnání jedinou trefou Douglase Luize.

Netrvalo dlouho a Arsenal získal zpět svůj náskok tři minuty poté, co Gabriel Martinelli skóroval z přihrávky Bukayo Saka. Výhra udržuje Arsenal v čele ligové tabulky.

Manchester City roztrhl Forest 6:0 při výhře Haalandu 3:0

Erling Haaland byl hvězdou středečního večera, kdy nově povýšený Manchester City rozdrtil Nottingham Forest šesti góly na Etihad Stadium.

Nor ukradl show, když v prvním poločase udělal hattrick, a demolice začala ve 12. minutě, kdy bývalý hráč Borussie Dortmund sebral přihrávku Phila Fodena a zakopal ji do spodní sítě.

Halland vstřelil svůj druhý gól ve 23. minutě jediným kopem a třetí vstřelil, když se ve 38. minutě zvedl přihrávkou od Johna Stonea, aby získal mečbol.

Další góly dal Juan Cancelo v 50. minutě, zatímco Julia Alvarezová v 65. a 87. minutě skórovala, aby udržela tlak na Arsenal, lídra ligy.

Liverpool to nechal příliš pozdě na to, aby ukradl vítězství nad strakou

Liverpool musel ve středu večer ukrást vítězství doma proti Newcastlu zezadu.

Svěřenci Jurgena Kloppa začali zápas pomalu, když v 38. minutě zaostávali v prvním poločase proti Alexanderu Isaacsovi poté, co nový útočník Newcastlu z Realu Sociedad zahrál přihrávkou Seana Longstaffa.

READ  Matt Fitzpatrick bojující se svým bratrem v Ryder Cupu je pro rodiče „noční můra“.

Nový hráč zrušil další gól pro ofsajd v 60. minutě a Liverpool toho využil o minutu později, když Roberto Firmino trefil přihrávku Mohameda Salaha.

Zápas nabral rušný spád, když se dostalo pět minut prodloužení, ale Liverpool vyhrál v 98. minutě brankou Fabia Carvalha.

Hammers nutí Tottenham, aby se podělil o kořist

Tottenham se při návštěvě West Hamu ve středu večer v Upton Parku musel spokojit s remízou.

Hostující Lillywhites si ve 34. minutě dali vlastní branku Thilo Keher, když si obránce proměnil míč do vlastní sítě.

West Ham vyrovnal v 55. minutě brankou Tomáše Sočiče a Čech zaútočil na přihrávku Michaela Antonia a dal svému týmu zasloužený bod.