Shrnutí a nejdůležitější body: Česká liga 0-3 Španělsko, Africký pohár národů; Mexiko 1-1 Kolumbie, Revelation Cup

Shrnutí a nejdůležitější body: Česká liga 0-3 Španělsko, Africký pohár národů;  Mexiko 1-1 Kolumbie, Revelation Cup

Napsal: Kani Farwa

Kolumbie se dostala do vedení s časem 13 minut. Vyhráli přímý kop a Catalina Usmiová ho převzala. Všimla si, že brankářka Mexika Cecilia trochu minula cíl, a tak zkusila štěstí poblíž půlícího kruhu. Střela byla dostatečně silná a přesná, aby prošla kolem brankáře a přímo do sítě. Úžasný gól!

Nicméně to na sebe nenechalo dlouho čekat a jen o osm minut později Mexiko odpovědělo. Z přesné přihrávky Delgadillo z levé strany na geniální gól Stephanie Mayorové se nyní Mexiku podařilo vyrovnat.

Ve 30′ Kente získal míč z poloprázdného rohového kopu a střílel na branku Kolumbie, ale byl zblokován.

Týmy byly víceméně vyrovnané. Oba brankáři měli plné ruce práce stejně jako obránci. Mexické útoky většinou přicházely z levého křídla, ale v obraně se dařilo pravému obránci Realu Madrid Kentemu. Svým rychlým reflexem zvládla pár zákroků z mexického pokutového území.

Kente Robles dokončil plných 90 a zvedl Revelation’s Cup pro Mexiko, protože remíza v tomto zápase stačila Mexiku k zisku této přátelské trofeje.

Španělsko 11 proti Česku

@zaměstnanec

Španělsko zápas zcela ovládlo, ale zpočátku se snažilo udělat něco určitého. V první půlhodině udělalo Španělsko 3 pokusy – první Guerrero, který skončil přeskočením na branku, a dvakrát Esther v rozmezí dvou minut, z nichž jeden byl zákrok Lukasové a druhý střela mimo branku. fotbalová branka.

Centr Sheily Garciaové z 29. minuty pořádně neuklidila a Erin Guerrero zakončila mimo pokutové území. Guerrero poté našel prostor mezi obrannou linií Čechů, aby dostal míč k Sheiovi a rychle ho přešel k Esther, která zatlačila míč dovnitř a dostala Španělsko do vedení.

Většina přihrávek Španělska přišla zprava, se Sheou a Cardonou. Teresa z Realu Madrid hrála roli nejhlubšího záložníka a zajišťovala stabilitu ve středu zálohy, když se Hermoso a Guerrero pohybovali dopředu. Rossio neměla moc co dělat, protože akce by zastavily dvě obránkyně – Sheila nebo Olga – než se dostala ke střednímu obránci. Rossio však rozdělila míč tak akorát a takovou podporu pro střed hřiště poskytla.

Deset minut po gólu přišla další branka, opět Esther. To vyplynulo i z práce na pravé straně. Cardona díky kombinaci Cardony a Guerrera najde prostor, aby poslal kříž na Estherinu hlavu.

O dvě minuty později propadl rohový kop Selmy Baraloilo na hlavu Rossia, jehož hlavička byla mimo. Od druhého gólu mělo Španělsko naprostou kontrolu, dokonce se mu dařilo snáze najít prostor v pokutovém území. Česká brankářka Olevi Lukašová tam měla plné ruce práce.

Esther nastoupila v prvním poločase za Albu Redondo z Levante. Esther dokázala v této reprezentační přestávce vstřelit 3 góly ve 3 zápasech a tím její příspěvek na letošním Poháru národů skončil.

Po třech minutách druhého poločasu dostali Češi přímý kop. Ten nebyl řádně odklizen a skončil u nohou Petry Bertholdové, která střílela a skórovala. Byl to však ofsajdový praporek.

V roce 60 Athéna odešla k Selmě. Pokračoval jsem v operaci levé strany s Olgou. 12. minuta Athens dribluje do pokutového území, sloučila se s Martou Cardonou, ale nevytvořila žádné reálné nebezpečí. Claudia Zornosa dostala Erin Guerrero za 76 minut.

Zatímco Atény přemýšlely, jak postupovat, když mají míč v pokutovém území, Čečenka Gabriela Alisová dala nohu před ně, aby faulovala a nařídila Španělsku penaltu. Athena se zmocnila míče a zařídila pokutový kop. Byl to její debut ve Španělsku proti České republice a skórovala proti nim ve svém 23. utkání, takže to pro ni byl speciální zápas.

Všechny tři góly vstřelené v tomto utkání vstřelili hráči Realu Madrid. Jaká mezinárodní přestávka pro hráče Realu Madrid nejen v tomto zápase, ale obecně. Pro hráče Realu Madrid to byly poslední mezinárodní zápasy v měsíci, protože Kathleen dnes večer nebude hrát za Brazílii kvůli zlomenině ruky, kterou utrpěla v posledním zápase.

READ  Pět myšlenek: Česko po dvou