Trevor Zegras porazil Ducks po Red Wings 4-3 v SM

ANAHEIM, CA (Associated Press) – Nováček Trevor Zegras vstřelil gól a asistenci, než znovu skóroval v penaltovém rozstřelu, aby dovedl Ducks k vítězství 4:3 nad Detroit Red Wings v neděli večer v přeloženém utkání kvůli Anaheimu. tým. problémy s COVID-19.

Lukáš Dostál předvedl 33 zákroků a svou premiéru v NHL s Anaheimem vybojoval dvěma zastávkami v tiebreaku. Troy Terry vstřelil svůj 22. gól a za Ducks se trefil také Max Comtois, který vyhrál teprve podruhé v šesti zápasech od prázdninového období.

Poté, co Zegras skórovali ve druhém kole penaltového rozstřelu, zakončil to gólem Rijkaard Rakel. Raquel také asistovala v utkání, které bylo původně naplánováno na čtvrtek.

Tyler Bertozzi zaznamenal gól a asistenci za Red Wings, kteří od prázdninové přestávky prohráli čtyři z pěti. Za Detroit se trefili také Philip Hronck a Vladislav Namestnikov, Thomas Grace zastavil 24 střel.

Comtua vstřelil vyrovnání na začátku třetího poločasu pro Anaheim, ale Namstnikov vyrovnal za Red Wings svým 10. gólem o necelých šest minut později.

Ducks za poslední týden vyhráli dva ze tří s patchworkovou sestavou. Anaheim odvolal kapitána Ryana Getslava v uniformě po absenci COVID-19, ale v klubu stále chybí primární brankář John Gibson a obránce Humpus Lindholm.

Jednadvacetiletý Dostal, český výběr ze třetího kola 2018, dostal svůj první odchod ze San Diega (AHL) s Gibsonem stále nedostupným, zatímco Anthony Stollars odpočíval poté, co se v sobotu večer utkal s Rangers. .

Zegras otevřel skóre brzy v prvním poločase devátým gólem ve své nováčkovské sezóně v silné hře, když se jednou trefil do sítě z přihrávky Cama Fowlera, který odehrál přes 35 minut.

Hronek na začátku druhé třetiny razantně překonal Dostála a Bertuzzi v závěru třetiny prosadil křídla přihrávkou od Marca Staala.

Lucas Raymond zaznamenal sekundární asistenci, ve 36 zápasech mu připsal 20 asistencí – rekord Red Wings pro teenagera, který překonal 39 zápasů, které Steve Yserman potřeboval k tomu, aby trefil cíl.

READ  Američtí muži se navzájem ‚tlačí‘ na návrat tenisu do Austrálie

Terry vyrovnal o tři minuty později střelou z bezprostřední blízkosti Grace, čímž pokračoval ve své kariéře v počtu gólů a dovedl ho k baráži s Austonem Matthewsem o třetí místo v National Hockey League.

Comtoa, loňský nejlepší střelec kačerů, vstřelil první gól v nové sezóně, když využil centr od Zegrase. Comtois nebyl schopen najít síť ve svých prvních 17 zápasech sezóny, když dlouho seděl kvůli operaci pravé ruky a poté koncem minulého měsíce v protokolech COVID-19.

Namestnikov se zasloužil o vyrovnání, když se puk odrazil od nohy obránce Anaheimu Kevina Shatenkirka.