V Centennial je naplánováno každoroční pozvání Hal Suttona v pondělí a úterý

Bossier City, Los Angeles – Mužský a ženský golfový tým pro sté výročí pořádá každoroční akci Hal Sutton Invitational v pondělí a úterý v golfovém klubu Stonebridge v Bossier.

Týmy odehrají 18 jamek v pondělí a finále v úterý. Pole pro tento týden zahrnuje ženský tým Blinn College a dva mužské týmy, týmy mužů a žen East Texas Baptist, muži Jacksonville, muži a ženy LeTourneau University, muži Louisiana College, muži Tyler Junior College a ženy a muži a ženy z Williams-Baptiste.

Dámy i pánové skončili pátí na Pinecrest Invitational pořádaném LeTourneau University 9. března v Longview v Texasu při jejich poslední akci. Dámy, které hrají svůj první turnaj v této sezóně, dosáhly +274 přes 850, zatímco dámy, které hrají svůj druhý a první turnaj od začátku února, skončily na +48 (900).

Běžec Richard Pollan (Brno, Česká republika) vyzdvihl stoletý turnaj, když se v úterý po finálovém kole vyrovnal ve dvouhře, poté prohrál s Maxem Schlesingem z Houstonu Victoria v pětijamkovém play off o titul ve dvouhře. Bulan byl později jmenován

Pollan střílel 68-73-72-213 (stejný) na dvoudenní akci, která představovala nové kolo z minima 68 v prvním kole v pondělí. Pollan a Schlesing byli jediní dva lidé, kteří skončili na nižší úrovni. Senior Brody Warner (Brookland, Texas) se umístil na třináctém místěY Celkově na 11 a více než 224. Par-71 se střílel v posledním kole v úterý po zveřejnění 77. a 76. kola den předem.

Spoluhráč Harrison John (Lafayette, Los Angeles) dokončil nerozhodný výsledek pro 16Y Na 14 nad 227 si také v posledním kole v úterý připsal úroveň 71. Riley Chase (Crosby, TX) je 37 letY Kde vyfotografoval 30 přes 243 stop (87-75-81). Nováček Ricky Blair (Bossier City, Los Angeles) dokončil nerozhodný výsledek pro 45Y Umístěte v 35 – losování přes 248 (80-86-82) a Big Gage Garber (Coppell, Texas) o 52Druhá zkratka Kde vystřelila 43, což je 256 (88-86-82).

READ  Jedenáct otázek s Patrickem Wojtalkem Row360

Dámy skončily 16krát před šestým místem na Murray State Community College. Shannon Aurelope (Rogers, Ark) a juniorka Abigail Hayes (Plano, Texas) byly mezi nejlepšími ženskými týmy, protože dvojice se dělila o 19Y Místo po každém výstřelu 46 nebo více 190. Nováček Madison Wing (Shreveport) vystřelil 91 nad par 235, aby vyrovnal 35Y Místo se svou mladou kolegyní Lindsay Stromovou (McKinney, TX).

Tytéž čtyři ženy budou tento týden jako první soutěžit na turnaji doma i na straně mužů a stejných pět žen, které hrály v Pinecrest Invitational plus Senior Gage Garber (Coppell, Texas) a druháčka Devan Martin (Watson , Los Angeles) začnou hrát. Jako jednotlivci.

Jsme nadšení, že budeme tento týden naším jediným šampionátem na našem domácím trávníku, řekla hlavní trenérka Centenary Emlyn Aubrey. „Jako v každém sportu, je hezké mít výhodu domu, ale v golfu je to opravdu jedinečná vlastnost, protože golfová hřiště se velmi drasticky liší. Doufáme, že můžeme této vlastnosti využít k dosažení několika vítězství.“

Výsledky budou k dispozici po každém dni hry.