Jak Portugalsko dokázalo vyhrát 4:0 v Lize národů proti České republice, když v přímém přenosu dvakrát skóroval Diogo Dalot

24. září 2022 Je 17:46 EDT

To je dnes večer!

Děkujeme, že sledujete naše živé vysílání!

Určitě se k nám zítra připojte, až budeme sledovat zápas Ligy národů mezi Dánskem a Francií, protože Dánové chtějí předběhnout Chorvatsko o místo ve finále a Francie se snaží vyhnout sestupu.

Michael Dominský·

Přímý zpravodaj

24. září 2022 Je 17:43 EDT

Statistiky vyprávějí příběh

Portugalsko si zasloužilo vyhrát, ale skóre 4:0 bylo pro Českou republiku poněkud drsné, jak ukazují statistiky zápasu:

Santos se těší na mistrovství světa

Trenér Portugalska Fernando Santos po dnešní výhře mluvil o svém optimismu ohledně vyhlídek svého týmu na zbytek roku.

„To nejlepší teprve přijde a letos,“ řekl Santos. „Tohle je sebevědomí.“

Portugalsko se ve skupinové fázi mistrovství světa v Kataru, které začíná příští rok v listopadu, střetne s Ghanou, Uruguayí a Jižní Koreou.

pokračovat

Analyzoval jsem losování Mistrovství světa 2022: „The Dark Arts Collection“, oblíbenou Francii a tuto píseň

24. září 2022 Je 17:34 EDT

Portugalsko bude hrát o to, aby porazilo Španělsko

Vzhledem k tomu, že Portugalsko potřebuje k postupu do finále Ligy národů v úterý pouze remízu se Španělskem, Fernando Santos a Diogo Dalot vyloučili, že budou hrát konzervativně.

„Oba týmy vždy hrají na vítězství,“ řekl Santos.

„Naše myšlení bude stejné, ať už Španělsko vyhraje nebo ne, půjdeme do zápasu v Braze vyhrát,“ řekl Dalot.

24. září 2022 Je 17:28 EDT

Názor Tomáše Součka na zápas

„Samozřejmě je to velká rána. Šel jsem do zápasu s tím, že hrajeme doma o udržení ve skupině a chtěli jsme body. Tenhle výsledek je hrozný, musíme se z toho dostat a jít do dalšího zápasu znovu naplno platnost.

READ  Eurovision INFE Poll 2021: Česká republika vás zve

„Portugalci nás v podstatě předčili svou individuální kvalitou i defenzivními koly. Musíme se na to podívat a dát si na to v příštím zápase větší pozor.“

„Fanoušci byli fantastickí a zaslouží si uznání. Slyšel jsem, že se stadion takto dlouho neprodával. Samozřejmě nás mrzí tak velká ztráta pro všechny diváky. Musíme vše zlepšit a jít do toho.“ znovu od začátku.“

O potřebě porazit v úterý Švýcarsko, abychom se vyhnuli sestupu: „Pořád bychom tam nejeli pro remízu, i kdyby ve Španělsku nevyhráli. Ve skupině máme všechny silné soupeře, věděli jsme to. Myslím uděláme to. Vzpamatoval se z té prohry a dostal se do toho znovu.“ Pojedeme do Švýcarska vyhrát.“

24. září 2022 Je 17:16 EDT

O Společnosti národů

V lize B se Skotsko vrátilo zezadu a porazilo Irskou republiku 2:1 díky gólům Jacka Hendryho a Ryana Christieho.

Erling Haaland skóroval za Norsko, ale nedokázal zabránit pádu svého týmu při porážce 2:1 proti Slovinsku. Haaland nyní vstřelil úžasných 20 gólů v 15 zápasech za klub a zemi od června.

Izrael vstřelil vítězný gól v 92 minutách proti Albánii, aby si zajistil vítězství 2:1 a zajistil si postup do ligy A.

V lize C se Severní Irsko zotavilo z manka 1:0 v posledních deseti minutách a porazilo Kosovo 2:1.

(Foto: Getty Images)

24. září 2022 Je 17:02. EDT

Dalotova velká noc

Diogo Dalot dnes vstřelil první dva reprezentační góly své kariéry, ale nebyly to jen jeho góly, které na něj udělaly dojem.

READ  V České republice byl zvolen vegetariánský produkt ManaBurger roku 2020

24. září 2022 Je 16:55 EDT

Jinde ve skupině

Švýcarsko dnes v Zaragoze překvapivě porazilo Španělsko 2:1, i když dokázalo získat pouze 25 % držení míče.

Manuel Akanji otevřel skóre pro Švýcary ve 21. minutě, než Jordi Alba konečně dokázal přivést Španěly na palubovku vyrovnáním v 55. minutě, ale vyrovnání trvalo jen tři minuty a rozhodující gól padl Eric Garcia. gól v 58.

Vítězství Švýcarska je znamenalo, že překonali Českou republiku v boji o sestup, zatímco prohra Španělska je přepustila z první pozice ve finále s Portugalskem.

24. září 2022 Je 16:40 EDT

Otvírák: Česká republika 0-4 Portugalsko

Rozhodčí zápas odpískal a potvrdil vítězství Portugalska.

24. září 2022 Je 16:38 EDT

Přidány 2 minuty

90 + 1′ Česká republika 0-4 Portugalsko

Zbývaly dvě minuty, než se Češi dostali z bídy.

24. září 2022 Je 16:37 EDT

Drsný výsledek pro Českou republiku

89 ́ Česká republika 0-4 Portugalsko

Nezdá se, že by si Česko zasloužilo prohrát tento zápas o čtyři, i když ve druhém poločase gólem moc nehrozilo. Bylo jasné, že Schickova neproměněná penalta v přestávce v prvním poločase byla jejich šancí něco z tohoto zápasu udělat.

Neves je téměř pátý pro Portugalsko, když to píšu.

81 ́ Česká republika 0-3 Portugalsko

Čech hraje hlavní roli v driblování obrany na hranici portugalského pokutového území a pálí, ale je mimo.

24. září 2022 Je 16:27 EDT

Portugalsko se stále snaží skórovat

79 ́ Česká republika 0-3 Portugalsko

Portugalsko nesedí na vavřínech, protože Ronaldo chce být ve výsledkové listině. Dnes může být také Dalotova největší šance na vstřelení hattricku Portugalsku.

71 ́ Česká republika 0-3 Portugalsko

Tempo hry se v tomto zápase trochu zpomalilo a konečný výsledek vypadal čím dál nevyhnutelněji.

24. září 2022 Je 16:15. EDT

Dvojitá ponorka pro Portugalsko

67 ́ Česká republika 0-3 Portugalsko

Horta nahrazuje Silvu a Yuta přichází k Leovi.

Šance zkontrolovat!

66 ́ Česká republika 0-3 Portugalsko

Schick střílí z bezprostřední blízkosti volnou hlavičkou na branku, ale na branku nemůže. V portugalské obraně tam trochu ztratil Danila a Maria Roye.

24. září 2022 Je 16:11 EDT